Cj-90-mtv

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Todor draga, eu zic sa te linistesti putin cu tuningu asta, ca daca o ti tot asa intr-un an nu mai ai ce-i face.. ) Misto imbunatatiri, ai inceput cu dreptul si esti tot pe dreptul inca, tine-o tot asa!

    Comment


    • #17
      Super modificarile.Zi-mi si mie te rog de unde ai facut rost de butonul ala pt deschidere portbagaj.
      Cumpar volan de Duster

      Comment


      • #18
        Originally posted by Bibi View Post
        Todor draga, eu zic sa te linistesti putin cu tuningu asta, ca daca o ti tot asa intr-un an nu mai ai ce-i face.. ) Misto imbunatatiri, ai inceput cu dreptul si esti tot pe dreptul inca, tine-o tot asa!
        ms bibi las ca ma linistesc eu cu tuningu asta )

        Originally posted by soboBN View Post
        Super modificarile.Zi-mi si mie te rog de unde ai facut rost de butonul ala pt deschidere portbagaj.
        Butonu l-am cumparat din dezmenbrari si ii de ford
        Last edited by Tudor_cj; 20 April 2009, 17:45.
        2004 Dacia Logan 1.4MPi
        2006 Dacia Logan 1.5dCi
        2007 Opel Astra H 1.7CDTI

        Comment


        • #19
          Ma ce mintesti asa ma )))
          Butonu il ai de la mine cu toata deschiderea pt portbagaj )).

          Sa te mai uiti de piulita aia a mea ca am fost azi pacolo da era masian ta parchata si nu m-am bagat pe sub ea , oricum lasa ca vin saptamana asta sa schimbam filtrele si ne uitam .

          TZUC noroc de masina si fara evenimente:p

          P.S.- daca veneai la mine sa iti fac bordu iesea mai pishda

          Comment


          • #20
            domnu seby am cumparat alt buton din dezmenbrari, ala de la tine era stricat si am cumparat unul asemanator ..... hai saptamana asta la garaj si le rezolvam

            PS: Si tu sa ai noroc de masina... si grija mare la curbe )
            2004 Dacia Logan 1.4MPi
            2006 Dacia Logan 1.5dCi
            2007 Opel Astra H 1.7CDTI

            Comment


            • #21
              Frumoase modificari aduse la masina bravo pe cotiera cat ai dat nu te incurca cand vrei sa pui centura sau sa o scoti?

              Comment


              • #22
                faina trotineta tudoica)imi place.....dar....ma...da-o-n fasole)ce-s cu tweterele alea)?ai muzica sau zgomot?
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • #23
                  Originally posted by radu2008 View Post
                  Frumoase modificari aduse la masina bravo pe cotiera cat ai dat nu te incurca cand vrei sa pui centura sau sa o scoti?
                  Cotiera a fost 60 ron... Am modificat suportu la cotiera ca sa nu ma incurce la cuplele de la centuri

                  Originally posted by MS 41 NZN View Post
                  faina trotineta tudoica)imi place.....dar....ma...da-o-n fasole)ce-s cu tweterele alea)?ai muzica sau zgomot?
                  Mah chel stii tu ce am in loganu visiniu vreau sa mut amplifu+statia in loganu asta si imi trebuiesc si inalte (zgomot)
                  2004 Dacia Logan 1.4MPi
                  2006 Dacia Logan 1.5dCi
                  2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                  Comment


                  • #24
                    Masina arata bine si pe live.. era mai bine daca avea si AC acuma.. vara dar asta este deschizi geamul mai tare, in rest masina arata bine, ingrijita, se vede si la interior ca o apartinut unei gajici Asteptam folia aia.. si jentile;) alea schimba radical asteptul, restul mai trec si neobservate. In alta ordine de idei si-o meritat toti banii, nici un ban mai putin.. ce nu imi place... lipsesc stickerele... si suporti de numere da.. te iertam)
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • #25
                      ai cotire ca a mea.. ) i-ai pus ceva intaritura de metal..ca a mea dupa juma de an s-o rupt in 2 suportu de prindere )
                      .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                      Comment


                      • #26
                        @Kenu: ms la fel:p

                        @moshutzzu: Inca nu i-am pus intaritura de metal, dar o sa-i pun, am gasit in dezmembrari ceva intaritura de cotiera de opel si se potriveste si la cotiera de logan :p
                        2004 Dacia Logan 1.4MPi
                        2006 Dacia Logan 1.5dCi
                        2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                        Comment


                        • #27
                          vezi numa sa nu dea reglaju de la scaune in suport si priza de la centura
                          .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                          Comment


                          • #28
                            mosule i-am modificat si suportu de plastic la cotiera si nu da in cuplele de la centuri si nici in reglajele ptr. scaune
                            2004 Dacia Logan 1.4MPi
                            2006 Dacia Logan 1.5dCi
                            2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                            Comment


                            • #29
                              brici...)
                              .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                              Comment


                              • #30
                                De restul imbunatatirilor ce se mai aude domnu? Ti-as recomanda cu multa caldura un soft la dimsport. Scade consumul creste puterea, nu mai recunosti masina de ce diferenta va fii fata de cum e acum. Jantele si folia, xenoanele mai pot astepta mult si bine! Fa un soft ;)!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google