Cj-90-mtv

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    marfa rau loganu....exact cum zic ceilalti colegi..jante si folie acum..apoi un clean look.bafta la cluj. servus

    Comment


    • #32
      Tudorik, tu stii ce vrei de la masina ta, dar fii atent la mine ;) mai bine sa mearga si sa fie simpla decat cu toate celea pe ea si 15sec 0-100 sa nu vb de performante peste 100kmh (voi mai iesiti la drum intins). Sunt multi care au facut resoft bun si cu 90cp scot 11 sec 0-100kmh. Ai si intercooler, nu ti-e stres mai trebuie sa-i faci pe bara originala o priza de aer mai mare, cum are liculicu sau cum avea unzomby si e tot ce trebuie. Saaalluuutt :-*

      Comment


      • #33
        Originally posted by Bibi View Post
        De restul imbunatatirilor ce se mai aude domnu? Ti-as recomanda cu multa caldura un soft la dimsport. Scade consumul creste puterea, nu mai recunosti masina de ce diferenta va fii fata de cum e acum. Jantele si folia, xenoanele mai pot astepta mult si bine! Fa un soft ;)!
        Deci am sa fac si ce mi-ai zis tu, dar vreau sa montez un CD-Player si apoi primu lucru folia si un soft la DimSport ... apoi xenoane si un ceas de boost

        PS: Bara ce o am pe masina ii crepata putin si vreau sa o schimb cu una de MCV

        Originally posted by B-08-ZIA View Post
        marfa rau loganu....exact cum zic ceilalti colegi..jante si folie acum..apoi un clean look.bafta la cluj. servus
        ms ms, bafta si tie
        Last edited by Tudor_cj; 21 May 2009, 19:39.
        2004 Dacia Logan 1.4MPi
        2006 Dacia Logan 1.5dCi
        2007 Opel Astra H 1.7CDTI

        Comment


        • #34
          hai la timisoara ca-ti facem noi soft
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #35
            Atatea lucruri de facut pe lista ta si nu mai zici nimic de ele?! Ce mai face masinuta? Ce urmeaza sa-i faci si cand?! hai nu fii secretos!

            Comment


            • #36
              Noh ce sa zic am vopsit aerotoarele, manerele si consola arginti, mi-am pus un Mp3 Panasonic http://www.euro-best.ro/produse/226-...q-rx400n-.html
              Deocamdata nui mai fac nimic... Am sa plec din tara si cand ma intorc ii fac cadou un set de jante p 17"....

              App: Husele si autocolantu de stalpii de prestige is p drum :p
              Last edited by Tudor_cj; 11 June 2009, 00:36.
              2004 Dacia Logan 1.4MPi
              2006 Dacia Logan 1.5dCi
              2007 Opel Astra H 1.7CDTI

              Comment


              • #37
                Si pozele? acuma chiar trebuie sa scot cu clestele de la tine amanuntele astea?!

                Comment


                • #38
                  Pozele numai maine am sa le pun
                  Last edited by Tudor_cj; 11 June 2009, 00:52.
                  2004 Dacia Logan 1.4MPi
                  2006 Dacia Logan 1.5dCi
                  2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                  Comment


                  • #39
                    Poze cu modificarile facute recent mi-am montat si filtru de polen
                    Attached Files
                    Last edited by Tudor_cj; 11 June 2009, 19:39.
                    2004 Dacia Logan 1.4MPi
                    2006 Dacia Logan 1.5dCi
                    2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                    Comment


                    • #40
                      din gri ai facut-o si mai gri?? :|
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #41
                        A eliminat conturul de la butonul de AC,pe care nu-l are .Imi place cum ai iesit.
                        Cumpar volan de Duster

                        Comment


                        • #42
                          aa.da..acum am vazut... frumos..
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #43
                            Frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos.Numai bine

                            Comment


                            • #44
                              cred ca i-a fost schimbat airbagu de pe dreapta...e mai diferit la culoare...
                              restu arata bine ma chel...numai ca e puturoasaaa....fa ce zice bibi...si atunci va fi bine...cu ce ai acoperit ala de la AC?chit?sau ce?ca vreau sa fac si eu...arata mult mai bine...bafta in continuare si sa ne vedem cu bine;)
                              Last edited by FloNZN; 12 June 2009, 19:25. Reason: limbaj mirc
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • #45
                                Nu cred ca a fost schimbat airbag-u.Si la mine e la fel,doar in poze si la soare se observa.
                                Cumpar volan de Duster

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google