Cj-90-mtv

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    @Bibi: Ii posibil sa il dau jos mai la toamna
    @MS-41-NZN: Numele la masinuta mea hmmm:p astept sa vad ce nume alegeti
    @liculicu: auzi la el baga bani in masina de firma, mai dute si u la dacia si schimbati placutele alea ca scartie prea tare, nici nu poti sta in masina )
    @Mario Popa: ms la fel :p
    2004 Dacia Logan 1.4MPi
    2006 Dacia Logan 1.5dCi
    2007 Opel Astra H 1.7CDTI

    Comment


    • #77
      Fa-ti rost de o flansa si trage o alta teava, nu taia catalizatorul ca poate o sa vrei sa-l pui la loc. Parca e mai nervoasa masinuta, da tot DIMSPORT ramane baza!

      Comment


      • #78
        bibi tata, fa-mi tu rost de o flansa iti platesc ca de obicei , s-au te duc si p tine in iclanzel la beut ))) stiu k iti place ) nu..?
        2004 Dacia Logan 1.4MPi
        2006 Dacia Logan 1.5dCi
        2007 Opel Astra H 1.7CDTI

        Comment


        • #79
          Niste poze cu dacia mea noi modificari

          - autocolan stalpii prestige;
          - lampii fumurii;
          - huse pe scaune;
          - jante sinaia DACIA;
          - o noua mocheta la capota portbagaj;
          Si p saptamana viitoare bara fata de MCV vopsita integral + spoilar spate cu difuzor DACIA; app si un ceas de boost Raid
          Attached Files
          Last edited by Tudor_cj; 29 July 2009, 17:21.
          2004 Dacia Logan 1.4MPi
          2006 Dacia Logan 1.5dCi
          2007 Opel Astra H 1.7CDTI

          Comment


          • #80
            Imi plac mult husele cum vin pe scaune si stopurile ti-au iesit bine, jantele si autocolantele o prind bine de asemenea. Daca vrei sa te scap de jantele de tabla, anunta-ma!

            Comment


            • #81
              :>dic dic...loganu asta ajunge tot mai sport...hai tudorik...poti mai mult....
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • #82
                Era sa uit, printre ce-am lucrat zilele astea s-a strecurat si montajul unui ceas de Boost HP RAID pe masinuta lui Tudor si s-a reglat presiunea in circuit la de la 0,8bari cu resoft la 1,1bari.
                Attached Files

                Comment


                • #83
                  da da da, mare domn bibi asta ... lasa bibi ca poate anu asta merem la bucale sa-i facem masinutzei un resoft k-lumea la dimsport :p app era sa uit merci ... raman dator
                  2004 Dacia Logan 1.4MPi
                  2006 Dacia Logan 1.5dCi
                  2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                  Comment


                  • #84
                    Nu-i problema, oricand si cu orice ne sta in putere! CU PLACERE!

                    Comment


                    • #85
                      daca mai doreste cineva ceas de boost
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #86
                        Care ma ajuta si p mine cu un photo shop, saptamana asta tre sa imi vopsesc plafonu, o cazut o tigla p plafon la masina si la sifonat putin, o sarit vopseaua si o indoitura destul de adanca si vreau sa il kituiesc si sal vopsesc saptamana asta si ma bate gandu sal vopsesc negru lucios ma ajuta careva?
                        Attached Files
                        2004 Dacia Logan 1.4MPi
                        2006 Dacia Logan 1.5dCi
                        2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                        Comment


                        • #87
                          Daca ai barile cu negru , oglinzile si bandourile toate fiind din material din acela zgrunturos eu zi ca merge negru mat.
                          Bafta!
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • #88
                            Barile saptamana asta le schimb cu altele, p fata bara de MCV si p spate o bara de berlina cu un difuzor DACIA, p joi sau p vineri le pun sus p masina..... app si barile le vopsesc integral si ii posibil sa vopsesc si oglinzile albastru marin
                            2004 Dacia Logan 1.4MPi
                            2006 Dacia Logan 1.5dCi
                            2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                            Comment


                            • #89
                              vopseste si bandourile daca tot te apuci de vopsit iar plafonul daca il vopseesti fa-l negru lucios sa dea impresia ca e de sticla
                              http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                              Comment


                              • #90
                                spor la modificari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google