Ceva Frumos - TM 17 TIK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ceva Frumos - TM 17 TIK

    Hai sa incerc sa ma laud si eu cu golanitza mea bruneta.Are in dotare urmatoarele lucruri : un motor diesel de 105 CP,dupa o remapare bine meritata si binevenita,o noua garda la sol,dupa montarea de arcuri weitec(o coborat cu 4 cm si nu cu 3.5,cum tot se zice),jante wolfrace matrix,cauciuce bridgestone,folie llumar autorizata pe luneta si geamurile din spate,mai putzin pe fatza,o noua linie audio,formata din cd player blaupunkt hamburg mp 68,si boxe noi pioneer si fatza si spate(am uitat modelul acuma),dar oricum suna altfel de tot in interior,si hai sa mai adaugam si o cotiera de la mama ei(dacia service) si husele cu imprimeu 3 D tot de la reprezentanta.Aoleuuu,era sa uit :o instalatie bixenon,ce isi merita fiecare banutz.Un calcul aproxi cu tot ce am bagat in ea,nu il fac,ca ma ia durerea de cap,dar oricum peste 100 milioane.Sper sa va placa...
    Attached Files

  • #2
    salutare! frumos golanu sa-l stapinesti sanatos si citi mai multi km fara incidente neplacute, bafta in continuare
    Powered by LSS
    http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

    Comment


    • #3
      Dragut si simplu, adica f frumos!!!Sa ai parte de el.Numai bine

      Comment


      • #4
        frumoasa sa o stapanesi sanatos,dar sincer nu vad in ce ai bagat peste 100 mil....bafta in continuare
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • #5
          cam are dreptate florin..nu imi dau seama unde ai bagat 100 de milioane

          in orice caz, masina e frumoasa

          sa ai grija de ea multi km de amu inainte si fara incidente rutiere ;)
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • #6
            Originally posted by florin_dnf View Post
            frumoasa sa o stapanesi sanatos,dar sincer nu vad in ce ai bagat peste 100 mil....bafta in continuare
            m-am pus si am calculat banut cu banut,factura cu factura,si sincer iti spun ca sunt cu putin peste 100 de mil.Bine,aici am inclus,toti banii bagati in masina,din august2008 si pana in prezent,excluzand taxa de inmatriculare,benzina si chestii din astea de rutina

            Comment


            • #7
              Frumoasa masina cat ai dat pe mp3?

              Comment


              • #8
                frumoase jante. zi-mi si mie te rog, cotiera e cea originala?
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  Originally posted by radu2008 View Post
                  Frumoasa masina cat ai dat pe mp3?
                  blaupunkt-ul - 850 ron (cu o reducere de 100 de ron de la firma de la care l-am luat)
                  boxele - 650 ron

                  Originally posted by alindrgn View Post
                  frumoase jante. zi-mi si mie te rog, cotiera e cea originala?
                  da.Montata cand o fost luata masina din prima zi
                  Last edited by cezar82; 12 April 2009, 14:33. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #10
                    cezare tata daca calculez la a mea banii de pe benzina ma sperii. la 100000 km fa socoteala la media de 7 la suta la consum cati bani...dar tu pune bani ce ai pus pe ia nu ce ai bagat adica benzina si consumabile cum ar fi ulei ,placute.etc....oricum un lucru e important ca ai bagat ceva in ia cu pasiune..bafta.
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • #11
                      Frumoasa masina . Bafta in continuare
                      b 89 plk

                      Comment


                      • #12
                        Frumos !
                        Spor la modificari !
                        http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                        Comment


                        • #13
                          Intradevar arata bine....bravo

                          Comment


                          • #14
                            am vazut masina pe viu si pot sa spun ca arata foarte bine, cu noile arcuri e superba.si cat ai dat pe husele alea ca is innebunit dupa ele, pica foarte bine pe scaune parca nici nu sunt huse.sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente
                            Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                            Comment


                            • #15
                              Frumoasa masina. Imi plac jantele si arcurille. Cat te-au costat arcurile?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google