Golan Ambiance

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da,se poate sa ai dreptate,dar daca dai de tovarasii de la RAR,la aia ce le mai zici,de curiozitate asa)

    Comment


    • tu chiar vrei sa fii legal cu toate?

      pui si tu un silencer si gata, nu mai bate la ochi sau o scoti din viteza )

      dar decat tipsul ala..frate, e penibil..scuze dar e parerea mea )

      ps: bine ca pe ceilalti care au toba sport , toti au ramas fara talon

      bft
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • Mersi,deh,asta e,fiecare face ce poate,sa-mi lasi si mie un link de la profilul tau,daca ai;)Oricum,daca incerci sa ma ataci,mai incearca,ca n-are efect

        Comment


        • ce-ai mah?ti-e rau?unde ai vazut tu ca te atac ? :-??
          si despre ce profil vorbesti tu ? my ride? nu, nu am din motivele mele ;)
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Bine atunci,sa fii iubit,nu mai arunca vorbe gen ti-e rau,ca nu suntem de o seama.

            Comment


            • si eu sunt de parere ca trebuie schimbat tipsul...cel putin pus unul cu o singura iesire si sa fie mai mare decat teava....si inca ceva masina arata super bine...sa o stapanesti sanatos

              Comment


              • BlueStar_KWO - nu inteleg rostul postului tau, nu ai vazut cand s-a postat ultima oara ???
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google