Golan Ambiance

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Mersi,cred ca o schimb la fix 60 de mii,mai am o intrebare:vreau sa dau jos de pe spate sigla logan si 1,4 mpi,raman ceva gaurele de prindere dedesubt ca habar nu am?

    Comment


    • #32
      parerea mea este sa o schimbi nu te complica mai devreme sau mai tarziu tot trebuie schimbata si pentru cativa km nu se merita sa risti

      Comment


      • #33
        in legatura cu gaurelele nu am vazut dar am auzit ca raman si trebuiesc astupate si vopsit portbagaju ...daca nu ai unde sa faci distributia iti dau eu pe cineva

        Comment


        • #34
          Simpatica.Sa ai grija de ea

          Comment


          • #35
            Serbane,am rezolvat-o,ajuns acasa m-am pus pe treaba,am sters vopseaua de pe stopuri,ce m-am chinuit,le-am revopsit cu altceva,si am gasit si o metoda de a astupa gaurele ramase pe portbagaj.A fost o placere sa vin azi la intalnire cu voi.Poze de acum.
            Attached Files

            Comment


            • #36
              Ms frumos,lumea statea sa inroseasca oua,si eu vopseam stopuriSilviu,am un miel de dat ca te-am botezat din greseala.Salut
              Last edited by alin2009; 18 April 2009, 22:07.

              Comment


              • #37
                Stai linistit ... Bine ca ai rezolvat toate cele ... arata foarte bine.

                Comment


                • #38
                  Mersi mult,m-am chinuit putin,dar a iesit bine,mersi mult pt ajutorul de azi,sunt dator cu o bere cel putin

                  Comment


                  • #39
                    Different makes the difference
                    Attached Files

                    Comment


                    • #40
                      Faza cu scosul siglelor o inteleg, raman gaurile, imi poti spune cum le-ai astupat (cu chit presupun)? Si apoi ce vopsea ai folosit, explica secretul, mersi.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • #41
                        Pai cu vopseaua(neagra),am sters stopurile de vopseaua veche ca erau jaleee,si le-am vopsit negru din nou,si acum sunt lacrima,aa si cu gaurelele daca observi e un autocolant dintr-un capat in altu al portbagajului care se imbina cu emblema acoperita

                        Comment


                        • #42
                          Stock vs Now
                          Attached Files

                          Comment


                          • #43
                            poze noi
                            Attached Files

                            Comment


                            • #44
                              alb..cu negru mat....da bine....Niste folie...si ..... arata super...
                              Bafta in continuare.
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • #45
                                Ms,scuze pt calitatea pozelor,nu se vede dar capacele din avatar au devenit negre,si am pus un autocolant pe manerele de la usi.Da,o folie ar fi super si cred ca o sa urmeze.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google