VDK azure

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VDK azure

    Ambition 2005 1.6 MPI 90 cp
    stock

    i-am pus o tochitura de cd-player ca nu mai suportam ala original toata ziua cd-uri track
    boxele sunt toate schimbate cu unele renegade

    luna viitoare ii fac polish ca e plina de zgarieturi care mai de care

    astept sugestii pareri etc
    Attached Files
    Last edited by vodka; 21 April 2009, 23:52.

  • #2
    iti place mult vodka de ti-ai pus "actipildele" alea pe masina . masina este ok, modificari ceva in plan?

    ps: prima mea masina avea MYL la numar ;)
    sigpic

    Comment


    • #3
      mi-a zgariato un nenorocit cu cheia pana la os pe usa mea...n-am avut sanse cu polisu asa ca am zis sa pun dungi...era prea simplu doar pe laterale asa ca am pus si pe sus si ca sa fie treaba treaba mi-am pus o mica semnatura pe masina

      in plan am zilele astea de montat un casetofon din ala cu display cat parbrizu, vreau sa fac ceva cu barile fata spate astfel incat sa fie aceeasi culoare, si mai vreau sa-i pun o sita in loc de grilaju ala si emblema

      folie bineinteles, oglinzi din crom ca sunt si alea zgariate varza, filtru sport cam atat imi vine in cap momentan din ceea ce am in cap

      Comment


      • #4
        te sfatuiesc serios sa renunti la oglinzile din crom ca nu dau deloc bine... de banii aia pune mana si vopseste-ti oglinzile si barile si tot, renunta si la dungile alea si masina va arata super!! ce model de casetofon ai luat?
        sigpic

        Comment


        • #5
          bine ai venit printre noi, multi km fara incidente !!!!!!
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • #6
            daca m-ar ajuta cineva sa dau zgarietura aia de sub dunga de pe usa mea...as da si dungile jos...e groaznica rau

            casetofonu nush ce e ca n-am fost prea atent la firma...l-am vazut ieri in targ la 8 mil, cum intrii pe stanga la un bosorog

            cat despre oglinzi sunt nevoit sa le schimb pt ca sunt zgariate...iar daca zici ca dau urat abia dupa aia le vopsesc

            Comment


            • #7
              Salut,am si eu aceleasi probleme ca ale tale,zgarietura cu cheia..si alte zgarieturi mai mici.... pe toata masina...
              Ai gasit unde sa dai polish pe masina?? Sunt si eu interesat.
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • #8
                la urmatoriu salariu o sa-mi cumpar singur polish o trag in parcare la un prieten si ne apucam sa-i dam cu frecatu....din ce am inteles te costa 2 milioane daca e s-o programezi pe undeva(am intrebat in cateva locuri)...iar cu aia 2 milioane o polishez de-mi vine rau

                am acasa cateva linkuri salvate... o sa le pun diseara cand ajung

                Comment


                • #9
                  te-am vazut azi dimineata pe la Big Berceni. Imi plac dungile de pe masina ! ;)

                  Numai bine !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #10
                    trec in fiecare dimineata p-acolo...drumu meu spre munca

                    Comment


                    • #11
                      Fumoasa masina ai avut ceva probleme cu ea legate de rugina si cati km ai cu ea!

                      Comment


                      • #12
                        cu rugina n-am probleme cu zgarieturile...la greu...
                        30 mii are

                        fane pt polish am ales http://www.mafra.ro/
                        Last edited by vodka; 23 April 2009, 07:47. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #13
                          noi imbunatatiri....

                          -am schimbat lautarii cu unii cu dvd tv si toate draciile posibile...se aude mult mai frumos...doar ca au inceput sa-mi danseze usile...
                          -remapare efecutata multumita lui doc

                          ma intereseaza de unde iau niste suporti pt boxe ca sunt prinse in plasticu de la usa si zdrangane de-mi vine rau...si ceva izolier pt usi mai ieftin


                          revin cu poze zilele astea...

                          Comment


                          • #14
                            Sa o stapanesti sanatos si arata bine cu dungile alea ce am vazut eu aseara.

                            In legatura cu cromul de la oglinzi renunta asa cum a zis un coleg mai sus. Chiar nu arata bine mai bine vopsestele din prima si gata.

                            Ca sugestie ar fi sa ii pui niste jante mai mari sau tot pe 15" da cu niste cauciucuri mai late eventual o taba sau esapament complet sport.

                            Multi km fara probleme.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • #15
                              da pai chiar ma gandeam sa-i schimb toata evacuarea...ii pun ceva sport

                              cu oglinzile am renuntat...o sa-mi iau unele noi tip lopeti de zapada si o sa le fac in culoarea masinii

                              gumele sunt in plan si ele foarte curand, doar ca nu vreau sa am probleme cu domnu garcea daca imi iau mai late ...raman cu jentile astea momentan...poate la vara imi iau ceva frumos

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google