L m n

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nu trebuie neaparat sa ai pila la politie, stiu pe cineva care le-a facut asa neavand pe nimeni la locul cu pricina

    Comment


    • #32
      jelly daca nu ai pile la politie e mai nasol ,aia care fac nu au holograma aia cu ro pe ele si cand te opreste nea politaiul se cam ia de tine cand nu vede holograma aia ,iti sigur asta

      Comment


      • #33
        frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara evenimente neplacute...bafta

        Comment


        • #34
          baga nene o poza ca moare topicu )
          AdY_JmL_2015

          Comment


          • #35
            S-a cam pus praful pe aici
            Zilele trecute am facut o vizita la baietii de la Costom Garage, dar cel mai bine las pozele sa vorbeasca in locul meu.
            P.S. Baietii sunt foarte seriosi si îi recomand cu caldura !
            Attached Files

            Comment


            • #36
              colegu` mai traiesti ma ??
              bravo, frumos asa...si lupe...bun bun

              Comment


              • #37
                frumoase lupele de cand le ai? ce alte sfaturi imi mai dai ca vreau sa achizitionez si eu un set
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Ai leduri albastre in angel?
                  sigpic
                  Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                  Comment


                  • #39
                    din cate stiu exista si lupe cu angel (inel ccfl, nu leduri) albastru, si daca cauti bine gasesti cam orice culoare vrei
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Frumos Liviu, ma bucur ca esti multumit de lucrarea facuta de baietii de la Costom Garage !

                      Comment


                      • #41
                        Frumoasa masinaLupele le-ai luat de pe forum?Vreau si eu sa achizitionez un set.Imi poti da detalii pe p.m de la cn le-ai luat si daca esti multumit?Mersi

                        Comment


                        • #42
                          supertare! o sa fie "piesa"!!!
                          succes in continuare
                          Stock is boring...
                          My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                          Comment


                          • #43
                            Raspund eu . Lupele au fost cumparate si montate la Costom Garage si din cate am inteles cu tot cu instalatie bixenon.

                            Comment


                            • #44
                              sal prieteni

                              Am facut modificarile la cei 2 gemeni care formeaza costom garage, foarte seriosi si implicati in munca pe care o presteaza, recomand
                              A-ti intrebat de lupe, sunt ok, mai au nevoie de reglaje, sunt h4 bixenon, se monteaza destul de greu, dar se face, costa 600 cu totul, arata super, politia sa vedem ce o sa zica, in rest e ok. Bad boy se aplica rapid si este 250 de lei, fara vopsitorie... revin cu detalii

                              am sa iau masina de la vopsit, am sa-i mai fac niste poze si scriu updateurile de pe parcursul a 2 ani de inactivitate si am sa va spun cat sunt de multumit de fiecare chestie REAL, ca sa stie toata lumea ce merita si ce nu merita ca investitie intr-o masina care am pus mai multa pasiune decat incredere
                              Last edited by liviulmn; 1 September 2011, 07:19. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google