B-87-DDD 1.6 Mpi. Vip3rutzu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • m-am hotarat.. albe sau portocalii... iar gmv, portocaliul va avea treaba cu ceva de pe masina
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • alea toate sunt jante de curse, pe alea sta bine si rozul. pe rotile tale abea sta bine gri-ul

      mai rau ar arata a imitatie ieftina de rally car

      Comment


      • ai sa razi dar BBS-ul face jante de rally
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • Or face dar ce ai tu pe masina nu sunt jante de rally. Imi plac jantele lui SDP-ul chiar daca nu sunt de rally sunt wolfrace dar sunt albe, cu multe spite sunt in gen oz. Daca se scoate capacelu ala cu wolfrace nici nu iti dai seama ce jante sunt . Viperutzule mai bine le vinzi si iti iei si tu dintr-astea ca duc a mai rally asa . Apropo jantele astea wolfrace vazusem pe Colina Motors la un pret de 298 lei bucata cea ce e super bine, nu se compara cu oz racing, evo sa fim seriosi dar macar sunt mai usoare cat de cat fata de astea stock pe care le avem zic eu nu stiu.
          Last edited by Christnacht; 21 May 2010, 08:29.
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • si eu tind spre a le reface si a lasa culoarea lor originala sau in cel mai rau caz albe. din punctul meu de vedere nu se prea potriveste portocaliul cu masina ta in momentul de fata. alegerea iti apartine in totalitate, noi doar ne`am dat cu parerea. mult succes!
            sigpic

            Comment


            • Daca le faci portocalii trebuie sa renunti la negru si la alb. Altfel iese buchet de flori.
              Eu as merge pe argintiu, si parca as mai renunta la stickerele alea. Esti la limita kitsch-ului.

              "ai sa razi dar BBS-ul face jante de rally" - da bre, dar cine stie isi da seama ca nu-s BBS-uri. Ca asa poti pune D&G pe ea si ai terminat jucaria.
              Last edited by Cezar; 21 May 2010, 18:09.

              Comment


              • Dureros dar adevarat!

                Nu-nteleg ce ai cu jantele de vrei sa le vopsesti ? De ce nu le lasi argintii ? Vor da bine si-s si frumoase!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Cristi, din acelasi motiv pentru care tu nu ti-ai luat jante argintii.. si FOARTE SCUMPE.. ca sa iesi in evidenta..

                  masina va avea culorile albastru, alb si portocaliu.. (in afara de jante)
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • Uofffff, nu stiu ce sa-ti spun. Sincer le-am luat pt ca a fost una din cele mai mari ambitii ale mele, atata tot ... A fost pariul meu cu mine, atat.

                    Ti-ai facut vreun VT ? Esti sigur de ce faci ? Sa nu strici masina pentru ca in momentul asta, dupa ce i-ai luat rotile si arcurile, chiar e faina. Ai grija sa nu cazi in latura cealalta!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • o sa am gandesc foaaaarte bine inainte sa fac pasul asta.. o sa iasa bine.. o sa vedeti..
                      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                      Comment


                      • Astept cu interes ... Sper sa reusesti!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • albe sau gri

                          Comment


                          • Misu vezi poate-l ajuti cu cateva VT-uri sa-si faca o parere .... E baiat bun da-l in pisici!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Deci sa fie bine ca sa nu fie rau eu zic ori albe ori argintii in nici un caz alta culoare.

                              Cu alte culori sincer strici tot aspectul placut al masinii.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google