B-87-DDD 1.6 Mpi. Vip3rutzu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iata o poza din lateral cu masina, implicit jantele..

    In ceva timp o sa apara aceiasi poza modificata de mai multe ori in photoshop, cu diferite culori de jante..

    daca se poate sa va dati cu parerile in privinta celei cu care ii sta cel mai bine..

    va multumesc..
    Attached Files
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • vopseste-le la aceeasi culoare si basta ! moda cu buza nu sh cum si interiorul nu sh cum va trece repede ! tot clasicul va ramane !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Originally posted by Thejock3r View Post
        vopseste-le la aceeasi culoare si basta ! moda cu buza nu sh cum si interiorul nu sh cum va trece repede ! tot clasicul va ramane !
        jantele vor fi unicolore.. dar am zis ca astept pareri in privinta culorii..
        - portocaliu mat (stil Oz allegerita)
        - rosu mat (idem 1)
        - galben mat (idem 1,2)
        - auriu (stil Subaru BBS)
        - alb (Stil Oz Superturismo)

        urmeaza pozele...
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • Daca tot e stilul Logan Cup ori le lasi asa ori albe cu toate ca la stilu asta ar fi mers alte jante adica cu multe spite gen oz wrc, evo corse ....
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • A zis cineva galben? Galben sa fie , glumesc.

            In principiu sa le faci acelasi gri care sunt acum si lacuite dar merge si alb, tu decizi!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Am facut eu cateva schimbaride culori in Photoshop ... auriu gen Subaru sau alb. Aceste culori zic ca se potrivesc cel mai bine ... acum sa inceapa datul cu parerea despre culoarea jantelor ;)
              Attached Files

              Comment


              • sincer - mai bine le lasi argintii - sunt prea dese pentru combinatii de culori... parerea mea
                B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                Comment


                • albe..sau ultima poza..gen subaru cred..
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • Eu zic sa le faci ori albe ori argintii.

                    Sincer orice alta culoare le-ai face ar arata aiurea rau si poate chiar urat.

                    Deci parerea mea este sa le faci ori albe ori argintii.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Ori le lasi argintii sau daca nu iti plac asa...MAXIM albe!!! Restul e bullshit!

                      Parerea mea
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • eu unu' tind spre portocaliu mat.. ma rog.. mai las sa se stranga pareri pana strang si eu bani
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • Nu viperutzule, nu portocaliu nici galben nici auriu ori albe ori gri . Daca avea o culoare neagra sau gri comete masina mai mergea dar asa albastru cu portocaliu te dai cu sezutu pe derdelus Este un logan de cupa gri comete si cu jante evo rosii da bine . Daca tot e logan cup pai fa o de cupa ce naiba adica ori albe ori asa gri
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • e frumos portocaliu mat, ai grija la nuanta!!!
                            sa nu uitam ca se depune si praf pe ele de la placute etc etc.
                            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                            Comment


                            • Albe sa fie:d

                              Comment


                              • Din ce vad in pozele astea mai bine raman gri ...cel putin portocaliul de care ziceai nu are treaba cu masina
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google