Ag-20-mca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    deci...dupa cateva derapari pe la tara am reusit sa rup prelungirea fatza pe jumate si am decis sa le dau jos definitiv, am pus si niste becuri de tip Xenon
    Am pus cateva poze si video de sezon sper sa va placa ;)
    Attached Files

    Comment


    • #47
      Bai mai traiesti mai ce naiba intra si tu mai des,daca vrei stikere vino la bucale pe data de 6 ianuarie la intalnire si o sa primesti pana atunci pauza
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #48
        arata f.bn golanu.e mai bn k ai renuntat la prelungiri;)f.frumos burn out.Imi plake f.mult mai ales s partea de sunet.se vede k e intretinuta..spor in continuare s multi km fara probleme.
        sigpic

        Comment


        • #49
          salut baieti nu am mai intrat pe aici ca nu prea am mai facut nimik la logan (decat kilometrii). Vreau sa va intreb cat ma costa si pe mn un chip tuning si cam cati cai imi pune in + ?

          Comment


          • #50
            salutari vecine :P ...:-? asteptam decizia ta in legatura cu barile alea .. :-? sau ce ai de gand sa-i pui , imi soptise o pasarica ca vrei sa-ti pui bara de MCV :-? nush daca am inteles bine .. oricum bafta la tunarit si tot respectu pentru munca depusa ..

            Comment


            • #51
              daca o sa gasesc o sa ii pun o bara de MCV ;)
              azi i-am facut o mica baitza la motor ca maine se duce la ITP

              P.S. vecine tu lasa posturile astea aiurea pe aici ,pune mana si iati masina nu mai sta cu permisu in buzunar degeaba ca face paienjeni
              Attached Files

              Comment


              • #52
                frumos arata un motor curat . bv

                Comment


                • #53
                  Salut baieti mi-am facut si eu un mic filmulet cu evolutia loganului sper sa va placa. Vizionare placuta!
                  Last edited by crististreulea; 17 February 2008, 17:03.

                  Comment


                  • #54
                    Care evolutie???? ba ai pus una ba ai dat jos ...... vezi ce faci in continuare.......
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      fain golanul! sa-l stapanesti sanatos si fara incidente.
                      Ambition

                      http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                      Comment


                      • #56
                        Al3x...vezi ca nu se recomanda spalarea motorului la Logan...o sergere cu carpa putin umezita e suficient...asta chiar daca te duci la ITP...ca in afara de a se uita la seriile de la motor si de ati scoate joja de ulei nu au facut...asa e?
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          - filmele de la postul 46 mie nu-mi merg, imi da o erroare fara explicatii.
                          - pentru stickere il cauti pe GOLAN91, 3-4 posturi mai sus. daca nu te rezolva sau o lalaie, sa-mi spui.
                          - dupa o resoftare cistigi aproximativ 9 cai + scoaterea limitarii la 6.500rpm, deci merita
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #58
                            Valeriuciprian: motoru l-am spalat cu o carpa umeda (se vede si in poza carpa) nu o sa il spal niciodata la spalatorie ca nu am incredere in ei;)

                            Crististreulea: nu stiu de ce nu iti merg filmuletele mie imi merg si luate de aici si care le aveam in calculator... De stikere am vorbit , am rezolvat. Ms pt lamurirea cu resoftatu.
                            Bafta si conduceti fara puncte

                            Comment


                            • #59
                              membru OFICIAL Logan Club
                              Attached Files

                              Comment


                              • #60
                                azi am profitat de vremea frumoasa si mi-a pus parasolar din folie ce ziceti arata bine??
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google