Sal, Bine V-am Gasit !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Super ingrijita masina mi se pare mie sau ai parbrizul pleznit dc nu il schimbi pe casco daca ai?

    Comment


    • #17
      Da...masina ingrijita nu gluma.Succes in continuare cu ea.Pune te rog niste poze cu prinderea detectorului radar pe parbriz.Multumesc.
      sigpic

      Comment


      • #18
        bine ca ne-ai gasit , poti sa concurezi la ,,cea mai curata masina de firma,,in schimb la particulari o sa ai contracandidati,multi, te asteptam la intalniri ,sambata ,30, ne poti arata masinuta la Agnita ,vezi mai multe pe logan club Sibiu, bafta ,si fara evenimente .
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • #19
          Originally posted by radu2008 View Post
          Super ingrijita masina mi se pare mie sau ai parbrizul pleznit dc nu il schimbi pe casco daca ai?
          Polita Casco are stipulata si o franciza de 100euro pentru orice eveniment.Nu sunt dispus sa platesc mai ales ca nu e vina mea!!! O pietricica!!!

          Sper sa-l platesca firma dar asta doar in decembrie inainte de expirarea ITP-ului sau poate mai repede daca pleaca crapatura mai mult.
          Last edited by Kuciu9; 27 May 2009, 21:37.

          Comment


          • #20
            aa... in poza 7... mi se pare mie, sau acolo ai cumva poziţia in far?

            frumoasă.. şi îngrijită..
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by iamagi View Post
              aa... in poza 7... mi se pare mie, sau acolo ai cumva poziţia in far?

              frumoasă.. şi îngrijită..
              Nu, pe pozitie am led si ambele leduri sunt sub semnalizare.

              Comment


              • #22
                Bine ai venit! Chiar s-a pastrat bine masinuta (cu ajutorul tau evident), avand in vedere ca e din 2005 si are si cativa km. Bafta!

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google