B 39 srk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B 39 srk

    Momentan nu e cine stie ce lasa ca ma fac eu mare D
    Attached Files

  • #2
    bine ai venit printre noi, spor la tunning !!! multi km fara incidente !!!!!
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • #3
      Salut, si bine ai venit printre noi!! Daca nu ma insel, ai fost aseara la Kiss...corect?
      Da-ne si noua mai multe detalii despre masina, ce varianta de echipare, sunet, sau alte modificari pe care i le-ai facut, ce mai scoti de pe ea, ce mai pui, etc!!

      Sa te bucuri de masina la maxim, si multi km fara probleme!!

      sigpic

      Comment


      • #4
        Bun venit printre Loganisti,nu e cine stie ce dar arata binisor după prima poză.Asa pt inceput ai putea pune si tu mai multe poze s-o vedem din toate partile,ca sa poti primi mai multe indicatii,sfaturi,păreri si nu in ultimul rand critici,ca doar fara ele nu sa poate.Bafta pe mai departe.

        Comment


        • #5
          Bun venit ! Arata binisor ... pune mai multe poze Spor la tunarit in continuare
          b 89 plk

          Comment


          • #6
            Arata destul de bine in poza...dar .. mai pune poze..sa vedem mai mult
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • #7
              Frumoasa masina mai vrem poze!

              Comment


              • #8
                Bine ai venit pe forum.

                Comment


                • #9
                  bine ai venit pe forum da mai mune ceva poze sa vedem si noi mai bine masina
                  Dacia Logan KissFM 1.5 DCI 90 CP B-76-SKF
                  Seat Leon 2001 1.6 16v 106 CP TM-11-MFD viitor TM-31-MMN

                  Comment


                  • #10
                    Salut,bine ai venit pe forum.Misto vinylul si pune mai multe poze daca ai.
                    sigpic
                    https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                    http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                    Comment


                    • #11
                      Da o sa mai pun ca mai am poze ce sa zik despre ea logan 1,4 aer conditionat,servo,ABS,geamuri electrice ,proiectoare ,toba sport,nu prea am avut timp sa ii mai fac modificari akum incep usor usor cu ajutoru vostru sa o fac asa cum trebuie in plan sunt multe chiar foarte multe sper ca intr o buna zi sa scrie si pe luneta mea logan club e dorinta mea o sa mai pun poze si mai discutam va salut cu respect

                      Comment


                      • #12
                        ]Da o sa mai pun ca mai am poze ce sa zik despre ea logan 1,4 aer conditionat,servo,ABS,geamuri electrice ,proiectoare ,toba sport,nu prea am avut timp sa ii mai fac modificari akum incep usor usor cu ajutoru vostru sa o fac asa cum trebuie in plan sunt multe chiar foarte multe sper ca intr o buna zi sa scrie si pe luneta mea logan club e dorinta mea o sa mai pun poze si mai discutam va salut cu respect



                        Am pus si o poza din lateral
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          Am pus si o poza din lateral

                          Comment


                          • #14
                            Pentru inceput, cred ca ar da mai bine fara prelungirea aia alba de sub bara. Spor la modificari

                            Comment


                            • #15
                              Prelungirea nu o mai am si bine ca mi ai zis astept pareri o mai pun nu o mai pun?cum se vede ? ms frum de sfat

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google