B 39 srk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eu zic ca arata mult mai bine fara prelungire si sa vopsesti bara integral. Daca vrei prelungire poti sa pui buza de cauciuc ca la Sandero, se vede bine. Spor

    Comment


    • #17
      frumos vinylul ,ii sta bine (spor la tunarit)
      sigpic

      Comment


      • #18
        O sa incerc sa imi fac o idee cu ce ai spus u cu buza de la sandero ms de sfat cu respect

        Comment


        • #19
          Am schimbat luminile in bord nu stiu cat de bine se vad dar am pus sa ma va dati cu parerea va salut pe toti cu respect
          Attached Files
          Last edited by sharky; 31 May 2009, 23:09.

          Comment


          • #20
            salut mai pune poze int/ext sa vedem mai bine,bine ai venit printre noi .
            sigpic #

            Comment


            • #21
              Frumos a iesit iluminatul interior. Cat te-a costat?

              Comment


              • #22
                ma costat 3 milioane plafoniera bordu(ceasurile)si consola daca vrei imi spui am eu pe cineva

                Comment


                • #23
                  3 milioane sa iti schimbe ledurile la bord ,consola si sa iti puna leduri la plafoniera??
                  Mi se pare cam mult.
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • #24
                    Sti cum este fitzele costanu e fitza dar cred ca merita sincer

                    Comment


                    • #25
                      Salut, ceasurile arata foarte bine, ti-as sugera sa iti faci un modul ceva, de leduri pentru plafioniera pe alb, ai sa vezi ca merita. Eu am pe alb si cand o aprind gasesc si un fir de par in masina. Stiu cat de obositor este albastrul ala de la Golan91 si putin cam chior cand ai nevoie de el sa iti lumineze...
                      Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                      Comment


                      • #26
                        frumoasa masina e totusi un inceput usor usor o faci tu cu tot ceti place...bafta si multi km fara probleme..
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • #27
                          sharky hai sa reinviem topicul ca tot te.am vazut astazi, zi ce ai mai facut la masina ca nu prea mai arata ca in vechile poze!
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            a trecut mai bine de un an de cand nu a mai intrat pe forum...tu ce zici , mai intra ?

                            Ultima Activitate: 30th September 2010 09:03

                            Comment


                            • #29
                              am vazut ca n.a mai intrat demult, si nu sti daca va mai intra, dar cel putin a salutat in trafic
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                E ca si cum l-as intreba pe userul vodka ce mai face pe afara si apoi sa-l pun sa posteze ceva la ride dupa mult timp in care n-a avut treaba cu loganclub.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google