My AIM MS 26 AIM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My AIM MS 26 AIM

    salut , sunt vechi pe forum dar .. nou , vreau sa zic ca nu am postat si doar de doua luni mi-am achizitionat si eu un logan ambition 1.6 din 2005 43000km la bord ..reali
    modificari momentan nu am in cap sa-i fac , eventual doar o folie sa pun pe ea si arcuri sport , dupaceea mai vedem
    azi mi-am pus sticker cu LOGANCLUB multumesc lui raduprov pt ajutor
    Vreau sa zic ca ma bucur ca mi-am luat logan , sunt multumit atat de el cat si de comunitatea logan club de unde pot afla multe ...
    atasez cateva poze ...
    Attached Files

  • #2
    bine ai venit in club! sa o porti santos! frumoasa alegere din punct de vedere al culorii!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • #3
      salut colega !!
      aaa drumuri bune , frumoasa masina ti-am mai zis merge bine e totul ok
      ma bucur ca ti-ai pus si tu in sfarsit masina , e frumoasa si mi ciuda otar pe tine
      zi merci de poze ..)
      Its just a car ...

      Comment


      • #4
        Originally posted by lucialina View Post
        bine ai venit in club! sa o porti santos! frumoasa alegere din punct de vedere al culorii!
        pai da culoarea imi place , e foarte frumoasa dar e foarte sensibila la mizerie ,ar trebui sa o tin parcata in spalatorie
        @raduprov merci , tinem legatura , mergem noi la o pizza suc ceva ..ca in vremurile bune ( in liceu ) hmm

        Comment


        • #5
          Ambition are si Gusi, fabricat 2006, luat cu 26000 si ceva la bord, sarit recent de 40000. Daca nu ma insel tot verde-cameleon e si a ta. Culoare faina dar pretentioasa. Dotare completa-ABS,AC, air bags, proiectoare, geamuri electrice. Depinde de tine sa mai imbunatatesti-alarma, cotiera etc. S-o folosesti sanatos!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • #6
            iti raspund eu in locul lui da e verde cameleon si are geamuri electrice si pe spate ..are destule ..mi ciuda pe el)
            Its just a car ...

            Comment


            • #7
              Bun venit pe forum !

              Comment


              • #8
                Bine ai venit. Multi km fara probleme. Spor la modificari.

                Comment


                • #9
                  bine ai venit printre noi si frumos golanelul.
                  sigpic #

                  Comment


                  • #10
                    bun venit
                    spor la bani si modificari cat mai reusite, si sa il porti sanatos

                    un mic sfat: chiar trebuie folie pe geamuri ca da prea bine la culoarea asta si te rog sa ai in vedere sa fie folie de calitate, nu te bucura la pret ca e mai ieftina cu 100-200 lei mai ieftina fata de una buna ca, dupa, o sa iti para rau

                    cu astea fiind zise bine ai venit printre noi si asteptm sa vedem cum evoluezi

                    Comment


                    • #11
                      Pt inceput,bun venit in clubul loganistilor si spor la modificat sau tunarit cum vrei tu sa-i zici.Ca o prima modificare cred ca ti-ar prinde bine o folie pe geamuri,imediat îi schimbi aspectul.In rest ce sa-ti mai zic,la cati mai multi km fara probleme.

                      Comment


                      • #12
                        asta si are de gand baiatu stati linistiti il indrum eu spre drumul cel bun!!
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • #13
                          Multumesc pentru primire baieti. In legatura cu folia, va urma cat de curand ;) aa da si multumesc mentorului meu raduprov )

                          Comment


                          • #14
                            frumos golanul colegu ne tinem dupa radu:P
                            app hai la intalniri:P
                            http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                            Comment


                            • #15
                              o sa vina cand mai facem aici in oras
                              nu o mai facut ceva poze recente la masina dar folia a venit demult pe ea , nu e foarte inchisa ... e putin mai deschisa ca la tine FLR-ule
                              Its just a car ...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google