Logan 16mpi rc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    De curiozitate,cat costa un logan asa chel??
    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by GOLAN91 View Post
      De curiozitate,cat costa un logan asa chel??
      Sunt mai multe masini produse pe stoc, mai erau cateva si costau 6000euro insa am reusit sa negociez pt ca nu le vandusera si am luat noua cu 3023euro.
      Pretul include TVA, dar cred ca acum se poate lua la cca 4000euro.

      Comment


      • #18
        eu n-am inteles de unde ai achizitionat masina. de la dealer sau ocazii?
        lista aceea cu eventualele modificari pare a fi luata cu copy paste. adica nu ce iti propui tu ci ceea ce se face normal.
        pune poze cu masina ca sa "vedem" interiorul cat este de gol.
        sigpic

        Comment


        • #19
          ceva poze ar fi binevenite

          Comment


          • #20
            Originally posted by bogdan_1984 View Post
            eu n-am inteles de unde ai achizitionat masina. de la dealer sau ocazii?
            lista aceea cu eventualele modificari pare a fi luata cu copy paste. adica nu ce iti propui tu ci ceea ce se face normal.
            pune poze cu masina ca sa "vedem" interiorul cat este de gol.
            Am sa pun dupa ce am sa fac poze.
            La care lista cu modificari te referi?
            Masina este cumoarata direct de la Dacia de la departamanetul de vanzari speciale, este o ocazie noua de la ei, dar daca e cineva interesat pot sa-l ajut sa ia una lafel.

            Comment


            • #21
              bine ai venit si aici seba... succes in ceea ce ti-ai propus... pune si tu mai multe poze cu masina sa vedem un logan chel chel in adevaratul sens

              sigpic

              Comment


              • #22
                WTF ? seba , s`ia facut alt user ?
                sau am inteles eu gresit ?

                Comment


                • #23
                  Multumesc mult de primire!
                  Sebastian SANDU

                  Comment


                  • #25
                    Chiar ca e cheala, dar culoarea este cea adevarata, arata minunat!
                    Si nu mai ai probleme cu senzorul de airbag cand schimbi volanul.

                    Comment


                    • #26
                      Culoarea... nu stiu ce sa zic este in regula dar nu pot spune ca este ceva fantastic e normala, eu as fi visat sa fie altfel dar acum e bine , foarte bine si asa.

                      Comment


                      • #27
                        volanu este cel de pe solenza...si de pe versiunea E0 de la van..nu are airbag

                        Comment


                        • #28
                          ...Cheala,cheala..da macar riscu sa apara greierasi tinde spre 0 )
                          Cumpar volan de Duster

                          Comment


                          • #29
                            bafta la modificari! cu ce incepi?
                            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                            Comment


                            • #30
                              Faptul ca este usoara nu ajuta la viteza mare,ci doar pe reprize,accelerari.
                              De ce ai dat gaura in evacuare? Este aspirat si acum nu cred ca mai ai aproape deloc contrapresiune,nu ai pierdut cuplu jos?Pe cat ai diametru de evacuare?
                              Frumos proiectul,spor!
                              Daca nu ai avea rollcage-ul ar fi bine,dar la ce vrei tu ai mare nevoie,ce dai jos de pe masina pui la loc cu rollcage-ul.
                              Last edited by Andrey RS; 11 June 2009, 23:48.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google