My New Logan 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My New Logan 1.6 16v

    My Ride !!!

    Maine se implinesc 3 saptamani de cand am luat masina ...

    Am reusit sa fac si cei 1.000 km de mers pana in 3.000 ture asa cum mi-au recomandat cei de la Meridian Sud ... si cum puteam sa-i fac decat prin 3 drumuri pe autostrada bucuresti-constanta (cernavoda) k pana la constanta mai este :P

    Sunt multumit cel putin acum cat e noua de ea, merge bine (era de asteptat) si din punctul meu de vedere este destul de bun raportul calitate pret ...
    Last edited by idanny; 18 June 2009, 13:31. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    Sa o stapanesti sanatos si fara incidente.


    Nu mai cita postul anterior...se intelege ca lui ii raspunzi.
    Last edited by valeriuciprian; 18 June 2009, 16:32.

    Comment


    • #3
      Multumesc mult !!

      Asemenea :P

      O sa revin si cu mai multe detalii despre consum, poze, km ... dar cand voi avea timp sa contabilizez

      Nu mai cita postul anterior...se intelege ca lui ii raspunzi.
      Last edited by valeriuciprian; 18 June 2009, 16:33.

      Comment


      • #4
        poze ca nu facem nici o afacere...
        s-o stapanesti sanatos

        16v de ce nu erau si in 2005 imi vine sa mor

        Comment


        • #5
          Multumesc, asemenea!!!

          Mie parca a inceput sa-mi para rau dupa Sandero Stepway ... dar ma gandesc la 16v si 105 cp si preaca-mi mai trece :P

          Nu mai cita postul anterior...se intelege ca lui ii raspunzi.
          Last edited by valeriuciprian; 18 June 2009, 16:33.

          Comment


          • #6
            Originally posted by idanny View Post
            My Ride !!!

            Maine se implinesc 3 saptamani de cand am luat masina ...

            Am reusit sa fac si cei 1.000 km de mers pana in 3.000 ture asa cum mi-au recomandat cei de la Meridian Sud ... si cum puteam sa-i fac decat prin 3 drumuri pe autostrada bucuresti-constanta (cernavoda) k pana la constanta mai este :P

            Sunt multumit cel putin acum cat e noua de ea, merge bine (era de asteptat) si din punctul meu de vedere este destul de bun raportul calitate pret ...
            pozeeee danyyy - pozeee - sa-ti traiasca

            Comment


            • #7
              Multumesc mult fainis si a ta sa traiasca !!
              O sa pun si poze :P

              Comment


              • #8
                Revino te rog cu pareri despe consum, tinuta de drum, impresii la cald etc, te asteptam

                Comment


                • #9
                  compari logan 16v cu sandero imitatie de jeep? n-as da 16v pe nimic de la dacia
                  si lcd in parbriz sa aiba si nu dau

                  Comment


                  • #10
                    la cald ... in afara de consum va pot spune si acum....
                    tinuta de drum a fost super
                    am alimentat cu benzina de la omv carrera 100 care i-a dat putin mai multa sportivitate
                    inca nu se aude niciun plastic, usile se inchid frumos, imbinarile sunt ok

                    @vodka: ms ... parca ma simt mai incurajat acum .
                    dar de fapt chiar ai dreptate dar parca e un model mai interesant de la dacia e spre bine oricum

                    despre masina mea ... inca sunt multumit, imi place mirosul de nou si dupa ce am spalat-o chiar ziceai ca e noua

                    ma duc la o spalatorie cu perii foarte buna langa autogara C&I pantelimon si sunt foarte multumit de ei ... dureaza 5 min , periile sunt moi ... protejeaza masina, nu ca spalatoriile cu perii care iti zgariau masina, mai ales ca la spalatoriile clasice (ecologice) dau cu carpa si in general mai lasa si putin noi sa-ti zgarie vopseaua si sa-l intinda peste tot
                    Last edited by idanny; 18 June 2009, 14:01. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by vodka View Post
                      compari logan 16v cu sandero imitatie de jeep? n-as da 16v pe nimic de la dacia
                      si lcd in parbriz sa aiba si nu dau

                      Confirm si eu parerea ta, cred ca loganul (platforma demonstrata in timp dealtfel) este superioara modelului sandero (no-offence pentru cei care au deja acest model - sa ma scuze)

                      Originally posted by idanny View Post
                      un model mai interesant de la dacia e spre bine oricum
                      Modele noi - sa tot fie - si vor fi vorba aia - pana la urma alegerea ta e cea mai buna pentru tine
                      Last edited by fainis; 18 June 2009, 15:20. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #12
                        ...sa traiasca 16v-ul :P

                        Comment


                        • #13
                          da activi mai sunteti voi 2

                          Comment


                          • #14
                            , deh macar cat sunt in rodaj si ele - dansele - adica motoarele

                            Nu mai cita postul anterior...se intelege ca lui ii raspunzi.
                            Last edited by valeriuciprian; 18 June 2009, 16:35.

                            Comment


                            • #15
                              Asteptam pozele, suntem curiosi, mai ales cei ca mine care asteapta sa le vina masina, de la dealer ti-au dat ceva cadou de la ei cand ai fost sa o ei?
                              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google