Sa ma laud si eu...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa ma laud si eu...

    Salut!Sunt nou pe forum si vreau sa va arat si eu masina mea...Este un Laureate 1.5Dci.O am de aproape 2 ani si nu am avut probleme cu ea,sunt multumit.Astept critici,sugestii si intrebari daca aveti...
    Attached Files

  • #2
    Salut si bine-ai venit in gasca noastra! Vrem poze si de la interior!!!... in rest.. Nice car! Te asteptam duminica in Parcul Carol (la farfurie) la ora 10 sa-ti admiram golanasul ;)

    Comment


    • #3
      imi place masina , sa o stapanesti sanatos!!!
      Captain of the black pearl

      Comment


      • #4
        Va multumesc...O sa incerc sa postez si niste poze de interior.Per total m-a dus cam 2500 de euro,octavian te intereseaza pretul la ceva anume?

        Comment


        • #5
          Deci daca ai timp sa dai preturi detaliat e ok, daca nu, nu-i nici o suparare. Faruri, stopuri, prelungire spoilere...

          Comment


          • #6
            0.K!hai sa fac o lista....jantele:11.700.000,alarma Maat cu pager+modul ridicare geamuri+deschidere portbagaj:10.000.000,mp3 sony+statie&subwoofer Macaudio:11.500.000,eleronul cu vopsit si montaj:4.200.000,GPS Myguide:13.500.000,faruri,stopuri:17.500.000,huse: 2 mil.,prelungirea bara spate:1.5mil.,cotiera originala Dacia:2.5 mil.,covorase cauciuc interior+tava potbagaj :1.5mil,senzori parcare:3 mil,paravanturi fata-spate:2mil(erau scumpe cand le-am luat eu... ).Cam asta ar fi..plus alte maruntisuri de care nu-mi mai aduc aminte!

            Comment


            • #7
              Shit...a lot of money ! ) Rezultatul se vede, ce se vede, daca am fi si auzit...

              Comment


              • #8
                Sa o stapanesti sanatos!
                Imi plac modificarile aduse masinii, dar in loc de prelungiri puteai sa schimbi tot spoilerul sau macar sa unesti prelungirile cu bara.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  am o nelamurire!!!in ultima poza in spatele masinii se vad niste garaje cu plasa de camuflaj pe ele) , sunt baterii antiaeriene pe acolo ?????
                  Captain of the black pearl

                  Comment


                  • #10
                    hehehe...nu...e o terasa foarte misto de fapt!promisesem niste poze...
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      Frumoasa masina.

                      Vii pe 1 Decembrie la BV?
                      http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                      Comment


                      • #12
                        imi plac schimbarile care le-ai facut la masinuta,cati km ai facuti cu ea?

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by gabbone
                          Va multumesc...O sa incerc sa postez si niste poze de interior.Per total m-a dus cam 2500 de euro,octavian te intereseaza pretul la ceva anume?
                          doar la 2500?
                          mai poti sa bagi atunci
                          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                          Comment


                          • #14
                            Da, ce este frumos si ingrijit si lui Dumnezeu ii place. Sa te poarte cu placere si bine ai venit pe forum.
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • #15
                              Ai aranjato frumos e superba felicitari spor la treaba incontinuare si fara evenimente salut

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google