Loganul negru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa nu ma dezamagesti ca te-am votat pe la concursuri...

    Comment


    • Superba
      No comment
      ceva detalii pret??

      Comment


      • Merci. Din pacate nici un detaliu pret...

        Comment


        • Se vinde cu 16000e... Banul pe loc si e a ta
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Nici macar!

            Comment


            • Hai zi cit, orice are un pret... Cu 16 000 iti iei un Prestige dCI, si-ti ramin bani de vopsea, roti mari, etc...
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Felicitari!
                Ai reusit sa faci ce ne straduim toti loganistii sa facem...Numa ca tu chiar ai reusit.
                Ai o masina unica. Felicitari si toata stima mea.Daca si in interior faci ca masina sa arate la fel de 'curat' ...O sa fii cel mai tare!

                Comment


                • A incercat el, numai ca sunt unii seriosi rau, care promit multe si fac fix...Nimic
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • E frumoasa culoarea,frumoase jante,dar sincer daca ai face-o ca asta ar fi super tare. Asa nu prea ma impresioneaza negrul asta mat pe loganul tau,dar pe asta m-a dat gata>>>>
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • L-am vazut la patru tuning deiz pe ala, am stat la semafor langa el e tare si ala, dar e la un alt nivel...Alt concept

                      Comment


                      • Iti place ? Sunt sanse sa ajungi si tu la nivelu lui ? Oricum e faina si a ta .Ai un logan unic. Bafta in continuare.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Norby89 View Post
                          E frumoasa culoarea,frumoase jante,dar sincer daca ai face-o ca asta ar fi super tare. Asa nu prea ma impresioneaza negrul asta mat pe loganul tau,dar pe asta m-a dat gata>>>>
                          loganul asta e facut cu autocolant tot......Culoarea lui este albastru marin.....L-am vzut live si l-am studiat;)...
                          ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

                          Comment


                          • E frumoasa si...Cred ca a si bagat o groaza e bani in vopsea,sper sa nu ai rugineasca tabla

                            Comment


                            • Nu e folie sigur!

                              Comment


                              • Ti-ai dat tu seama din poza ca nu e folie??? Sau il cunosti personal in ziua de azi la cate tipuri de folii sunt eu n-as baga mana in foc ca nu-i folie... Plus ca alex zice ca la studiat... Iti arat si eu niste loganuri aurii in constanta care tot asa ziceam si eram inebunit de culoare si de fapt e folie

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google