Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super Vic!

    Comment


    • unde ii preparata in Oradea? Mai exact un nume ceva...

      Comment


      • Ce curios esti n-am vazut masina e "preparata"(ce urat suna)de Domy care are ursul M5 turbo.

        @HMV LET-ul de pe Calibra e de generatie veche si mult mai prost din pct de vedere al fiabilitatii.Am un prieten in Slobozia care prin 2006 a bagat mii de bani(undeva la peste 10mii eur) intr-un astfel de motor si ajunsese cu el pe la 380cp.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • preparata suna chiar bine , eu urasc cuvantul tunata .
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Originally posted by Alex_MIU View Post
            Ce curios esti n-am vazut masina e "preparata"(ce urat suna)de Domy care are ursul M5 turbo.

            @HMV LET-ul de pe Calibra e de generatie veche si mult mai prost din pct de vedere al fiabilitatii.Am un prieten in Slobozia care prin 2006 a bagat mii de bani(undeva la peste 10mii eur) intr-un astfel de motor si ajunsese cu el pe la 380cp.
            stiu pe cineva in Bucuresti care are pus asa ceva pe o Corsa modelu vechi si are 420 Cp, se poate dar trebuie sa ai in primu rand o gramada de bani , ca sa iti iasa ceva de genu

            Comment


            • poi eram curios daca ii din Oradea poate il stiu, si cand am auzit de Domy ii clar

              Comment


              • Nimic nou Victor?
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • Cred ca savureaza senzatiile de la volanul unui logan cu 200+ cp,nu mai are timp de forum .
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • Electricianul e plecat pana saptamana viitoare din cauza asta a stagnat proiectul
                    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                    Comment


                    • update

                      It's alive
                      Attached Files
                      Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                      Comment


                      • Ce bucurie! Nu te asteptai?

                        Comment


                        • Hai cu filmelee.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Traieste dar nu umbla inca ) Saptamana viitoare pe vremea asta sper sa vin cu impresii filmulete si poze
                            Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                            Comment


                            • bravo domnu ...

                              Comment


                              • De la ce masina e tabloul de bord? Arata frumos pe logan
                                I don't ride low, I fly high...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google