Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In ultimii 2 au ani au aparut trasee ca si ciupercile dupa ploaie.
    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

    Comment


    • Trek Session 88 si Santa Cruz Jackal, doua doamne demne de tot respectul. Succes la vanzarea loganului si succes la Bunloc. Din pacate nu pot ajunge din cauza unei restante.

      Tendon.

      Comment


      • Mersi Mariane, bafta la examen
        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

        Comment


        • dumnezeule,ai trek!!!....cat e de adevarata.....felicitari pentru alegerea facuta,este categoric una din cele mai bune biciclete....eu sunt inebunit dupa marca asta!si este normal sa coste asa mult,exista si la preturi mai mari de atat!
          multa bafta!

          Comment


          • @vgroza, da , am glumit
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • Trek ca Trek dar SantaCruz este peste ca marca de biciclete. Sa vezi ce poate un SantaCruz V10 pe munte: http://www.santacruzbicycles.com/v10/

              Mi-am dorit asa ceva insa era de doua ori mai scumpa decat o Kona Stab Deluxe.
              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

              Comment


              • Baieti am avut un accident cu bikeu joi in urma caruia mi-am rupt ambele maini, bazinul si umarul.deci daca raspund mai greu sa stiti dece
                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                Comment


                • offf, ce nasol... abia asteptam sa ne spui cate ceva despre concurs.


                  Insanatosire grabnica, refacere rapida iti doresc.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • ai de capu` meu :|

                    insanatosire grabnica !
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • Stiam eu de ce m-am lasat de downhill, dupa o anumita varsta centrul de greutate se muta mai sus si oasele se rup mai usor. Eu am terminat ieri cu bine concursul, am iesit pe locul 10 la categoria mea de varsta si in clasamentul general pe locul 46.
                      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                      Comment


                      • Sanatate multa Victor!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • felicitari Doc
                          insanatosire grabnica victor , pana la urma tot la masini ramanem toti , ne lasam de biciclete sau mergem doar la plimbare cu ele , fara concursuri
                          pacat,bicicleta s-a stricat ?
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • Orice sport este periculos, inclusiv fotbalul. Acum depinde la ce nivel il practici si cat de mult te aventurezi.
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • sa te faci bine victore...felicitari doc
                              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                              Comment


                              • Nasoala treaba.Iti urez insanatosire contagioasa.

                                Sper ca daca vinzi masina si iti iei altceva, nu ne parasesti de pe forum , ne mai bagi si pe noi in seama.nu uita de unde ai plecat.
                                bafta.
                                Fara Semnatura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google