Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caut motor de logan 1.6 16valve ! Daca stiti pe cineva care are va rog sa-mi spuneti.
    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

    Comment


    • insanatosire grabnica ,e mai important in momentul de fata.

      Comment


      • salut vgroza .. vezi ca era un motor cu cutie si instalatie de 1.6 16v pe site-ul okazii! undeva la vreo 400euro era!!
        sigpic

        Comment


        • aaaaaaa parca un baiat de la noi de pe forum vindea un motor de 1.6 16v... din Sibiu
          Its just a car ...

          Comment


          • O piesa noua ptr upgrade, sper sa-si faca treaba, cu restul pieselor nu am poze ptr ca masina nu v-a fi la mine. Evacuarea o schimb de la motor pana in capat, cel putin asa intentionez. O sa vedem pe parcurs dupa ce apuca baietii de la Oradea sa se uite la masina.
            Attached Files
            Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

            Comment


            • are silencer nu?)
              de unde si cu cat domnu...?
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Ce magarie: 14 cai dintr-o toba finala

                Comment


                • Cezar: 14 cai daca schimbi tot traseul sa fie de 3'inch.Eu am luat-o ca sunt curios cum suna sincer, nu am pus botu la vrajeli de marketing )
                  Flo: nu are silencer ca e versiunea de race.Sper sa nu-mi sparga timpanele )

                  Flo am uitat sa-ti zic pretul, aprox 480 lei cu transport si este comandata de la un prieten. uite id-ul lui: performancetuning2000
                  Last edited by vgroza; 16 October 2010, 16:52. Reason: Automerged Doublepost
                  Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                  Comment


                  • Originally posted by vgroza View Post
                    Flo: nu are silencer ca e versiunea de race.Sper sa nu-mi sparga timpanele )

                    Flo am uitat sa-ti zic pretul, aprox 480 lei cu transport si este comandata de la un prieten. uite id-ul lui: performancetuning2000
                    glumeam domnu de silencer,ma gandeam si eu ca nu are)dar oricum,ma gandesc ca va suna bine tare
                    cum esti,ti-ai revenit?masina...?o mai vinzi?numai bine!
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • Masina in seara asta pleaca la oradea la "upgrade" tintim spre un minim 180cp poate chiar 200 cine stie

                      Sunt mai bine, marti imi scot mainile din ghips ;)
                      Last edited by vgroza; 16 October 2010, 23:23. Reason: Automerged Doublepost
                      Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                      Comment


                      • Fa-te bine nenea...si recupereaza-te

                        Interesanta treaba de 200 de cai ....Succes
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • depun plangere pt zgomot ... daca te aud prin zona

                          Comment


                          • Update: Evacuarea v-a fi pe 60mm cap coada si din inox, revin cu alte informati pe masura ce stiu alte detalii
                            Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                            Comment


                            • Teaser

                              loooowww
                              Attached Files
                              Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                              Comment


                              • asa da .Ma bucur sa vad ca n-o mai vinzi )
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google