Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sincere felicitari pentru rezultatele obtinute!

    Comment


    • Originally posted by FloNZN View Post
      Bmw-ul ala are 903 cp...

      Una peste alta, masia trage super pacat ca te-a luat gti-ul la sfarsit, are si 400 cp...
      Cu 1,6 kompresor ce timpi aveai?
      Best cu Loganul 1.6 kompressor era 15.01, gti-ul ala e tot revo doar ca e stage 3 cu DSG si 400 cp
      Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

      Comment


      • Diferenta de 100 de cp face doar 1 secunda si unpic?:|Sambata ai mers mai slab decat vineri...ce s-a intamplat?
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • stati linistiti ca mai are de tras pana se invata cu masina ... nu e chiar asa ...

          oricum tot respectul

          Comment


          • Victoras felicitari si nu te da batut!
            :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

            Comment


            • Felicitari Victor prea tare masina

              Comment


              • O masina cu adevarat unica.... Felicitarile mele si.... Keep up the good work!

                Comment


                • Originally posted by FloNZN View Post
                  Diferenta de 100 de cp face doar 1 secunda si unpic?:|Sambata ai mers mai slab decat vineri...ce s-a intamplat?
                  Mai slab in sensul ca nu am scazut sub 14.01, am avut parte de o problema cu benzina, adica angajatul din omv chiar daca i-am spus sa puna de 100 a pus de 95 benzina din neatentie iar eu am vazut doar la casa si nu am avut ce sa mai fac
                  Multumesc baieti pentru urari,
                  Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                  Comment


                  • Las' ca nu-i bai, poate in septembrie va fi mai bine...:P
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • Nu lasa pe altul sa faca ce poti face tu.
                      Pentru asa ceva iti recomand cu incredere Alto 101 de Rompetrol.
                      Le-am testat pe amandoua (Carrera/Alto) la competitii si nu numai si de departe Alto e net superioara.
                      Spor la treaba!
                      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                      Comment


                      • Alto101 am bagat peste cea de 95. Oricum o secunda este enorm de greu sa scazi pe 402m iar timpul meu de 13.8 nu e deloc de neglijat, e un timp ce alte masini nu-l scot cu big turbo, dar na nu toata lumea are cum sa cunoasca aceste aspecte.
                        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                        Comment


                        • Bravo ! Bafta cu masina sa iti mearga brici si sa le tai craca la toti care au masini bengoase si spun ca e doar un banal LowGun!
                          sigpic
                          Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                          Comment


                          • Asa este. Un timp foarte bun pentru cunoscatori.
                            Pentru restul exista autobuzul si barfa ieftina de taximetrist frustrat.

                            PS: Sa fi auzit comentariile pietonilor "cunoscatori" la Raliul Clujului... Numai doctori docenti in automotive erau!
                            :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                            Comment


                            • niste filmulete cu, camera pozitionata mai bine pe cand ? sau in afara curselor, la mers pe drum ?

                              Comment


                              • La urmatoarele curse. Eu nu fac tziganii pe drumurile publice ca nu am chef sa apar la televizor ;)
                                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google