Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • update

    Mi-a mai ajuns inca o piesa la "LEGO" Este vorba de un ceas de boost Raid hp.
    Multumesc, Cristi_XP ptr intermediere
    Attached Files
    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

    Comment


    • cu placere
      pacat ca nu ai vrut de ala electronic , mie imi place mult mai mult
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • @Cristi_XP: Sti cum e, am auzit ca alea pot da erori si nu sunt la fel de precise ca astea analogice
        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

        Comment


        • is precise ... problema e ca la astea analogice tre sa te chiorasti un pic sa vezi sigur cat e )
          la alea digitale iti scrie clar acolo ... in cifre )
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Originally posted by vgroza View Post
            Sa inteleg ca forumul asta e gen bisericutza ptr unii, postam numa la cunostintele noastre dai in shantz pe restu? )
            dada...asa e...;)
            oricum...masina e grozaava...termina ce ai de facut la motor si vreau sa ma dau si eu o tura...bafta man...
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • ioi nuuuu...ajung si eu ca bibi, taximetrist
              Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

              Comment


              • buna treaba Groza , cu cati cai iti urca cu modificarile de fata ?
                pana la intalneala de la cluj e gata ?

                Comment


                • Cata, nu stim inca cati cai o sa fie in plus pentru ca aici sunt multe lucruri ce joaca un rol important, tubulaturi, intercooler, presiune benzina,injectoare,pompa de benzina etc etc. O sa vedem cand e gata
                  Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                  Comment


                  • Nu te grabi fa lucru bun.
                    Bafta!!!
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • cand ii gata pusca Joke ma toti care va puneti pe minte cu bbi cum vreti cate 200 de cai de caciula daca aveti 4 caciuli hop tzop acolo is 800 de cai te asteptam duminica
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • ar fi foarte tare sa fim 4 caciuli, momentan sunt 1,5 caciuli ) doritori ?
                        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                        Comment


                        • piese

                          Piese, piese si iar piese.... ultima jucarie comandata, supapa atmosferica cu dublu piston Forge Motorspor adica BOV=Blow off valve/DUMP VALVE* *(lasa aerul sa iasa in atmosfera nu-l recirculeaza)
                          Attached Files
                          Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                          Comment


                          • pompa de benzina de logan este destul de buna... nu trebuie alta ,cel mult regulator de presiune.
                            Pompa de logan are regulator intern din cate stiu eu la 3 bar .
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • blow off pe benzinar?? hmmm....asteptam minunea..
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • reply

                                @Cristi_Xp: "joaca" nu inseamna ca o schimb acuma ci ca influenteaza toate merg mana in mana, daca ceva nu merge sau nu e reglat calumea afecteaza tot ansamblul.
                                @Thejock3r: si eu astept "minunea"
                                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google