Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Astazii am avut o zi super misto in care am schimbat motorizarea mai intai cu bicicleta mea de downhill si apoi cu un ktm 450 exc Las pozele sa vorbeasca.
    Maine seara sper sa fie montata si masinuta poate chiar sa dau o tura de test cu ea
    Attached Files
    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

    Comment


    • asteptam sa vedem si noi cum se descurca micul tau "Elia"! ! !
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • Imi pare rau ca pe topicul omului gasesc atatea aberatii... Le recomand unora sa ia o carte de motoare, sa invete baza, abia apoi sa se apuce sa vorbeasca de intercoolere si bov-uri.

        @vgroza, succese maxime, abia astept rezultatul
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • @dsign, sti cum e, multi vorbesc putin cunosc
          @B64MVP: si eu il astept astept sa vad ce poate
          Last edited by Cristi_Xp; 28 September 2009, 11:46. Reason: Automerged Doublepost
          Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

          Comment


          • Originally posted by vgroza View Post
            Iar de acum incolo nu am sa va mai pot da detalii legate de ce se face la motor pentru ca oamenii care imi lucreaza la mashina din asta isi duc traiul, asta e intelegerea facuta cu ei, sorry Am sa mai postez update-uri legate de evolutia lucrarii, deci stay tuned, asa ca nu fiti tristi!
            Daca motorul te va tine dupa modificare mult timp fara probleme macar ne poti pune in contact cu acei oameni? Le faci clientela.
            Mult succes cu proiectul, sa fie intr-un ceas bun si sa iasa treaba ca la carte. Sunt curios cat de fiabil va fi motorul dupa modificare. Bafta!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • eye candy

              Si lucrarea aproape finalizata Mai trebuie facute reglajele Eu sunt impresionat de ce treaba au facut baietii !! Numerele baietilor care mi-au facut mashina daca sunteti interesati ptr orice legat de tuning si preturi, Sebi:0757723699, Nelutu:0740475478
              Attached Files
              Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

              Comment


              • Super lucrarea pe care ati realizat-o.Sper ca motorul sa fie fiabil si sa nu apara alte probleme.
                Multa BAFTA!!!
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • He heeee bravos !!! Sa o vedem la plimbare ...asteptam impresii
                  I don't ride low, I fly high...

                  Comment




                  • Alte poze facute cu telefonul lui Bibi.
                    ENJOY
                    Attached Files
                    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                    Comment


                    • Faine poze .
                      Cum merge?
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • hmmmm....asteptam niste filmulete.....
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • frumoasa lucrarea ,da io jur ca nu vad compresoru in poze.
                          astept o filmare ceva
                          Last edited by Cristi_Xp; 29 September 2009, 21:45.
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • foarte tare..bravo baieti tot respecul de la mine..ceva ce se obtine greu cu finante multe
                            sigpic

                            Comment


                            • suuuuuuuuuuuuuper tare e bestiala lucrarea sper sa merga asa cum se si vede..asteptam putere ce a iesit e criminal imi place capacul de la chiuloasa cum lai vopsit e vopsea speciala ca vreau si eu sal vopsesc??...multa bafta si felicitarile mele.
                              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Comment


                              • Super lucrare... baieti sunt profi rau... astept graficul... bafta

                                PS... intreabai daca se baga si la un 16v... mercic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google