Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu vii la Brasov la schi...sa iti vedem si noi furia
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment




    • Na daca tot ati insistat atata am facut cateva loguri si timpi dar tineti cont ca aveam 40 litrii de benzina, roata de rezerva si nimic dat jos de pe masina plus inca o persoana. Am sa revin dupa ce fac update la soft cu nishte timpi noi pentru ca sunt cam slabi cel mai bun timp personal pe 201m a fost 10.4 cand aveam 155cp iar acuma am scos pe 170cp, 10.8 deci se poate si mai bine posibil sa fie problema cu aderenta din cauza frigului si kilogramele in plus ATENTIE: Caii putere sunt estimati la roata !!!
      Attached Files
      Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

      Comment


      • felicitari
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • 170 cp la roata? la motor atunci mai sunt o mica herghelie in plus.
          vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
          vand lampa adaptabila la torpedo

          Comment


          • la motor ... 130 si la roata...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Originally posted by vgroza View Post
              Na daca tot ati insistat atata am facut cateva loguri si timpi dar tineti cont ca aveam 40 litrii de benzina, roata de rezerva si nimic dat jos de pe masina plus inca o persoana. Am sa revin dupa ce fac update la soft cu nishte timpi noi pentru ca sunt cam slabi cel mai bun timp personal pe 201m a fost 10.4 cand aveam 155cp iar acuma am scos pe 170cp, 10.8 deci se poate si mai bine posibil sa fie problema cu aderenta din cauza frigului si kilogramele in plus ATENTIE: Caii putere sunt estimati la roata !!!
              Sigur e de la vreme. Pe uscat, eu am scos 0-100 in 9.5 si 16.9@133km/h pe 400m, masurati cu acelasi soft in conditiile in care Logan-ul meu are doar soft si arcuri...
              Oricum, tine-o tot asa!
              sigpic
              ^Logan turbat (WIP)^

              Comment


              • La Multi Ani cu sanatate, fericire si impliniri!!!
                Bafta la tuning in 2010!!!
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Interesante rezultate, felicitari.
                  Ar fi totusi bine de vazut si cand se incalzeste, si cu rotile originale, sau ceva mai usor pe 15.

                  Comment


                  • update

                    Multumesc celor care mi-au urat un 2010 cu mai multi cai putere, chiar v-a fi un an in care schimbam prefixul la caii putere, cel putin asa iese pe hartie. Planurile si schitele sunt facute deja! Cam asta este teaser-ul de moment.
                    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                    Comment


                    • multa bafta..la ce tiai propus.
                      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • Prima piesa ptr upgrade a fost comandata deja, sper maine sa ajunga
                        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                        Comment


                        • un upgrade din partea mea
                          Attached Files
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • cat e un set de fishe :P ?

                            Comment


                            • 200 lei aproximativ , vad ca tare le laudati ... ma faceti sa imi para rau ca mi-am luat bosch )
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • la care mai adaugi un milion transportu
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google