Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • felicitari .se aude bestial,,, fera cuvinte .BRAVO. si o intrebare. merge si la diesel?

    nu te uita la ce spun altii banii sunt ai tai sii cheltui cum doresti . bafta in continuare.
    Last edited by emylogan; 4 February 2010, 02:11. Reason: Automerged Doublepost
    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

    Comment


    • dieselul nu are clapeta de acceleratie dar exista blow off-uri speciale pentru dieseluri si sunt actionate electric.
      Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

      Comment


      • stii cumva unde gasesc si eu asa ceva si cit costa. mersi mult.
        "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

        Comment


        • Originally posted by vgroza View Post
          Posibil sa se auda diferit din cauza ca am filmat cu alt aparat, dar pana acuma aproape toti care l-au auzit au zis ca suna mai bine, acuma sti cum e parerile sunt impartite dar ne-ar fi placut un singur tip de sunet ar fi existat un singur model de blow off. Oricum ce am modificat este pur pentru imbunatatire functionala nu pentru sunetul pe care il produce


          corect .daca functioneaza ok si a crescut si performantele nu mai conteaza cum suna.spor la treaba in continuare.
          Welcome to the Club, We Have Jackets !

          Comment


          • Originally posted by emylogan View Post
            stii cumva unde gasesc si eu asa ceva si cit costa. mersi mult.
            la magazinul de blowoffuri.
            Costa vreo 200 euro
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Super tare masina .. ai cel mai smeker motor .. sa-l stapanesti sanatos !!
              Dupa ce termin cu exteriorul si interiorul o sa te caut sa imi dai sfaturi in legatura cu motorul !!

              Comment


              • @MihaitzaMCV: Ok, cu cea mai mare placere.
                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                Comment


                • vgroza emoticonul care ti se potriveste ii
                  sper ca atunci cand o sa vin pe la cluj sa o vad in realitate
                  mult succes multa bafta incontinuare sunetul ii criminal
                  http://www.youtube.com/watch?v=CqjwtuQAk-A

                  Comment


                  • cati km ai facut cu ea de la modificare?
                    vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                    vand lampa adaptabila la torpedo

                    Comment


                    • @W3F: Poate ajung eu mai repede la baia mare, mergeam destul de des dar acuma cam slaba zapada si numa sa merg atatia km ptr o beuta maramures style nu prea merita. P.S. in Baia-Mare mi-am colantat masina
                      @Male: cam 3000km
                      Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                      Comment


                      • in legatura cu blow-offu, te contactez eu cin o fi, oricum mersi mult ptr ajutor. Ceva planuri de viitor?
                        "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                        Comment


                        • @emylogan: Sa-mi cumpar alta masina, hahahahaha
                          Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                          Comment


                          • un golf 4 1.9 tdi ... din germania de la un doctor cu 13 mii km din 98
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Dadadadaadadada, hahahahahahahaha
                              Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                              Comment


                              • Cred ca deja toti doctorii din Germania si-au vandut masinile la samsarii romani, asa ca o sa fie buna si de la un pensionar... :p
                                Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google