Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • bravo ne-ai facut mindri de tine, felicitari.....
    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

    Comment


    • Bravo vgroza! Asteptam impresii "la cald" de la tine
      I don't ride low, I fly high...

      Comment


      • Felicitari nenea vgroza....te-ai tinut foarte bine....
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • felicitari , nota 10 pt masina si sofer ! bravo! numai bine si sa ai spor in continuare !

          Comment


          • Se vede ca are un avantaj tractiunea spate,pleaca altfel de pe loc.Dupa ce o plecat si a ta..te-ai tinut bine dupa el.Felicitari !
            Cumpar volan de Duster

            Comment


            • Multumesc baieti de urari !!! Cel mai impresionat a fost ca m-am tinut foarte bine langa Z4-ul compresor *(312cp/325mn cuplu+ jante oz de competitie incaltzate cu slickuri) si ca viteza pe final a fost mai mare la mine decat la el adica 144.7 si el 141.3km/h eu am fost mai incet decat el doar pe primii 60feet 2.371 el 2.190, pe 330ft: 6.360 el 6.425, pe 660ft: 9.690 el 9.717, timp final 15.096 el 14.783. Cu roti pe 15 si slickuri ar fi fost alt rezultat dar asa am tema de casa ptr viitoarele curse
              Cel mai bun timp al meu a fost 15.064
              Am atasat cateva poze, scuze calitatea :P
              Attached Files
              Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

              Comment


              • felicitari groza , cauta niste jante mai mici , pe 16 , ori pe 15 cel putin pt competitie

                merge si arata bine masina , cat mai multi km in continuare , in configuratia actuala :P
                Its just a car ...

                Comment


                • Respect si bafta in continuare!!!
                  P.S. a lalait-o cu viteza 1 ala cu bmw-ul...
                  Last edited by ROY; 29 March 2010, 00:45.

                  Comment


                  • Felicitari!!!
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • felicitari vgroza pentru rezultate!!!
                      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                      Comment


                      • bravo groza , se ridica bine de bot cand o calci
                        ai golit tot din ea ?

                        Comment


                        • felicitari multa bafta incontinuare la tot ce ti-ai propus
                          Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                          Comment


                          • Cata: aproape tot, mai aveam mocheta si inca cateva maruntisuri :P

                            Rectific cel mai bun timp a fost 15.01 acuma mi-au spus mai multi care au fost acolo

                            Un articol scris de catre cei de la TuningHost http://tuninghost.ro/dacia-logan-com...din-tara-16850
                            Last edited by vgroza; 29 March 2010, 17:29. Reason: Automerged Doublepost
                            Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                            Comment


                            • Victor in cate secunde ajungi de la 0 la 100 km/h cu start de pe loc?
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • in 15.09 secunde am 147 km/h iar 0-100 nu stiu :P
                                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google