Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Victore! Intr-adevar ne-ai facut mandri!
    Succes pe viitor si finate... garla!

    PS: Mai mai ca s-ar fi dat si Armand cu tine o tura!
    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

    Comment


    • @ROY:Nu cred ca a lalait-o...chiar daca este tractiune spate tot pierde aderenta destul de usor.
      La plecare a pierdut mult mai mult vgroza decat bmw-ul .
      vgroza:Felicitari,masina trage si arata foarte bine,timpul cu jante mari si fara slickuri este unul mai bun decat al unui Civic type r,felicitari inca o data.
      Last edited by Andrey RS; 29 March 2010, 23:17.

      Comment


      • Armand s-ar fi dat cu mine sau cu masina mea ??
        Last edited by vgroza; 29 March 2010, 23:18.
        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

        Comment


        • @Andrey RS,se vede o mica ezitare la trecerea in treapta 2,cred ca o sincronizare gresita a amreiajului,sau nu stiu ...m_am uitat de multe ori la filmulet....se vede cum ii intra botul in pamant in momentul scimbarii de treapta...parerea mea.Oricum felicitari inca o data pentru Vgroza!!!

          Comment


          • Roy ai dreptate in privinta schimbatului vitezelor la Z4 am observat in timp ce ma dadeam cu el, are probleme de acomodare cu masina pentru ca masina a fost terminata inainte cu 2 zile de concurs.
            Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

            Comment


            • Unde gasesc filmuletele ca in afara de un clip de prezentare nu gasesc nimic eu!
              sigpic

              Comment


              • ma victoras m-as fi dat asa o tura numa la cum se aude.... toata lumea a laudat masina ta peacolo ii auzeam cu vorbeau despre logan ... FELICITARI

                Comment


                • Cine gaseste filmulete cu masina este rugat sa le posteze aici pe thread. Multumesc anticipat. ;)

                  Si 2 filmulete din weekend http://www.youtube.com/watch?v=bY6k9XvZqeI http://www.youtube.com/watch?v=N35wnL-pj8s

                  Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.
                  Last edited by vgroza; 31 March 2010, 14:24. Reason: Automerged Doublepost
                  Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                  Comment


                  • nu pot sa ma abtin sa te felicit incaodata, bravo si la cit mai multe victime
                    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                    Comment


                    • cu golful nu ai avut sanse dar ai cam plecat tarziu la 2 starturi ...ca la a 3-a cu opelul..l-ai halit pe plecare...mai multa atentie........bun buna...inca o data..FElicitari !!
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • Bai frate..dar golful ala...ce dreaq avea???
                        Felicitari!!!!!!
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • felicitariiiiiiiiiiii .....bravo nota 20.
                          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • In antrenamente si calificari nu conteza timpul de reactie, pentru fiecare participant incepe numaratoarea separat cand trece de senzor deci poti sta si 5 secunde daca vrei. Oricum golfu ala facea 402m in 11 secunde si era ceva, acest timp de 11 secunde il au masini ca Porsche 997 turbo, Nissan GTR35 modificat,Lamborghini Murcielago,Audi RS6 MTM
                            Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                            Comment


                            • Ai pm, vgroza

                              Comment


                              • Am mai adaugat o masina la "lista" este vorba de un Golf4 GTI aniversar de 180cp Ca prostu nu am testat suprafata inainte si am ajuns foarte repede in limitare rotile patand exagerat de mult din lipsa de aderenta si experienta pe suprafata respectiva.
                                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google