Tomu's B-78-WED

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomu's B-78-WED

    Una bucata logan ambition 2005 cu 1.6mpi.
    Am primit-o la 20.000km in stare perfecta de functionare, in februarie 2008, de la bunicul meu.
    Am stat cu ea stock o perioada, pana a zgariat-o profesionistul din mine de una alta, si am vopsit-o toata exceptand plafonul.
    Si alte modificari GEN, niste jante, un soft mai bun, un mp3 player...necesarul
    Actual are 67.000 km si merge ca-n prima zi...
    Masina merge si se comporta dupa standardele mele, sunt un mandru posesor al Loganului

    Niste poze...sper sa va placa si astept pareri, sugestii...
    Attached Files
    Last edited by tomu; 4 July 2009, 13:32.

  • #2
    Arata foarte bine cu barile vopsite integral si cu jantele pe 17 O suspensie sport ai in plan?

    Comment


    • #3
      am in plan niste h&r, dar mai intai sa-mi cumpar 2 gume ca sa fie toate 4 lafel, si urmatoru lucru H&R !!!

      Comment


      • #4
        Da da da, Tomu's lil'car ...

        Vezi ca am observat aseaa 2 bube pe care le are portbagajul ... Una din ele facuta chiar de tine ieri, cred.

        Comment


        • #5
          una e veche si o stiu...pe a doua sa mi-o arati )

          Comment


          • #6
            Salut, frumoasa masinuta.Sa o stapanesti sanatos.
            Numai bine.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • #7
              Salutare Tomule,frumoasa masinuta si intradevar arata mai bine asa cu spoilerele vopsite-n culoarea masinii.Jantele sunt mai mari de 15”???Dupa cum se vede-n poza asa pare.Părerea mea e ca ti-ar sta bine si un eleron,ceva finut pe coltul capotei;si ar trebui sa vopsesti si oglinzile in aceeasi culoare cu restul.Cu lucrurile astea doua facute(pe langa suspensie) cred ca ar fi mai eleganta putin masinutza.Oricum per ansamblu arata bine si la cati mai multi km fara probleme.

              Comment


              • #8
                Super tare arata masina sa o stapanesti sanatos si frumos cadou ai primit de la bunicul tau!

                Comment


                • #9
                  AG 23 YNG - merci mult

                  dany59ddd - jantele sunt pe 17, cu gume 205/50/17, merci mult pt sfaturi, oglinzile o sa le vopsesc luna asta, si cat despre eleron, sper sa gasesc ceva pe gustul meu

                  radu2008 - merci mult, a fost intradevar un cadou super

                  Comment


                  • #10
                    jantele sunt cumva modelul ce se pune pe megane ?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      Eu iti doresc sa grija de ea asa cum este, e frumoasa!....si sa nu o mai zgaraiii
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • #12
                        @Cristi_Xp da, sunt alea de 17" de pe megane - nerva sport (parca)
                        Ciomuleee, in sfarsit la My Ride!! Bine asa. Frumoasa masina, abia astept sa te vad cu h&r pe ea!! Cred ca o sa arate beton!!!

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Salut. Frumoasa masinuta. S-o stapanesti sanatos si fara incidente.

                          Comment


                          • #14
                            Cristi_Xp - da sunt de pe megane, nervasport 17' 6.5j

                            kenjiro_sanga - merci mult, o sa fiu mai atent la zgarieturi

                            gionik - azi maine sau poimaine imi cumpar niste gume, si dup-aia urmeaza arcurile...abea astept si eu, merci !!!

                            male_valy - merci lafel

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google