Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu e buget pentru roti, momentan sunt alte prioritati.

    Mai e si vara viitoare nu e problema:P
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • Te-am vazut joi in Slobozia intrai in Rompetrol,-ce cox ii mai dadeai,eram in Petrom cu camionul te-am claxonat dar nu m-ai vazut!

      Bafta cu noul ambreaj!
      sigpic

      Comment


      • Era mersul ei normal de zi cu zi.Cred ca de la galagie nu te-am auzit aseara am facut si primele 2 victime in configuratia actuala prima un Hyundai i30 1.4 dohc 109cp ne-am dat de 4 ori iar in functie de plecare ii dadeam 1-2 masini iar a 2a logan 1.6 8v vreo 3-4masini.Urmeaza logan 16v si Passat 2.0tdi 140 cp din 2007
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • cati cai ai omule la ragalia asta de te dai cu passat 140?
          AdY_JmL_2015

          Comment


          • Salut boss.
            Cati cai are cazanu asta de te dai cu masina da'nemtia?
            Ai si filtru sport?
            Cu consumu cum stai?
            AG 16 Y M A

            Comment


            • Cred ca glumesti ) Passat 2.0tdi 140 cp din 2007 ) sau nu ai mers pana acuma cu passat de 140 cp)
              http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

              Comment


              • Originally posted by icstrem_no1 View Post
                cati cai ai omule la ragalia asta de te dai cu passat 140?
                Fara numar...

                Originally posted by al!n View Post
                Salut boss.
                Cati cai are cazanu asta de te dai cu masina da'nemtia?
                Ai si filtru sport?
                Cu consumu cum stai?
                Cai "ieste" multi filtru la fel e dala sport iar consumu foarte mic 5%:P

                Originally posted by Mariusrs View Post
                Cred ca glumesti ) Passat 2.0tdi 140 cp din 2007 ) sau nu ai mers pana acuma cu passat de 140 cp)
                Nu glumesc deloc poate tu ai mers cu Passat 2.0TDI dar nu ai mers cu masina mea :P de ce vi se pare asa deplasat daca avem dacii nu ar trebui sa ne dam la masini straine sau cum?Colegu FOF a ars un 2.0 tdi de 140cp deci...nu e ceva imposibil
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • Ba tu ma treci la victime? Stii foarte bine ca ma dau cu tine oricand nu pentru victorii ci din placere. Stiam ca ma bati, dar asta nu m-a oprit sa ma dau
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • frate e diferenta de 65cp...pe langa passat...cred ca glumesti))il iei numai daca e soferu pamfletar sau ceva de genu...si asa ar fi greu.cand vei face chestia asta poate tragi un filmulet
                    AdY_JmL_2015

                    Comment


                    • @icstrem_no1: in caz ca nu ai observat...loganul lui Alex nu este stock...ba chiar are ceva modificari...asa ca ar fi bine sa mai faci o data calculul pentru diferenta de putere
                      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                      Comment


                      • Gata si seara asta verdictul,16v ii dau 1masina jumate - 2 chiar si cand a plecat el mai bine l-am ajuns pe a1a si a2a deja il depaseam iar mult laudatul Passat de 140cp cei gen "Toma necredinciosu" veti fi dezamagiti m-am dat nu cu 1 chiar cu 2 ambele 2.0tdi 140cp.1 din ele ma ajungea din urma abia pe capat de a4a iar celalant din 4 linii i-am luat 3 il bateam cam jumatate de masina iar odata a fost el cu un bot de masina in fata mea.


                        Originally posted by icstrem_no1 View Post
                        frate e diferenta de 65cp...pe langa passat...cred ca glumesti))il iei numai daca e soferu pamfletar sau ceva de genu...si asa ar fi greu.cand vei face chestia asta poate tragi un filmulet
                        Daca pui putin cerebelul la treaba o sa vezi ca Passat-ul are 1400kg in comparatie cu Loganu care are putin peste 1000kg plus ca eu am scos din masina vreo 50 kg :P iar diferenta de putere nu e de 65 cp in cazul meu.
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • Bravo miule.
                          Sapt viitoare arunc si eu ragalia pe masina.
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • Pffoaa, abia astept sa o termin si eu..

                            edit: presupun ca te-ai dat cu tablele si nenorocitele de Kormoran, buune rezultate, cred ca cu un 195 50/55 R15 ar tragea si mai bine pe 400m.
                            Last edited by aleXpeed; 19 June 2011, 11:17.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • table are cu kormorane. da trage bine dao naibi
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • inca o "dezAXAta" care merge blana
                                bravo miu-le
                                mergi la Mioveni?
                                Last edited by lau911; 19 June 2011, 12:14.
                                sigpic
                                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google