Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masina am luato SH in vara lui 2009 de la un prieten cu ceva modificari deja facute,unele facute cu cap altele...
    De cand e la mine am schimbat galeria care nu era ce trebuie,franele,arcurile pe partea de suspensie,jantele cu unele mai usoare,scaunele,softul (acum am soft pe dyno facut pentru modificarile mecanice,inainte aveam un soft custom dar facut "la ghici") plus alte maruntaie de care momentan nu imi mai aduc aminte.Oricum ceea ce s-a facut la masina de cand e in posesia mea e postat aici.

    P.S Acum mi-am dat seama dc ai intrebat daca e noua.Am celalant logan luat de nou,pe asta l-am luat sa il tin de nebunii.
    Last edited by Alex_MIU; 19 April 2012, 01:05.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • Si cum erau basinile din sezut?))

      Da oricum ai schimbat scaunele.
      AG 16 Y M A

      Comment


      • Am schimbat ma scaunele nu ai vazut :P iar bancheta nu o am in masina.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • Originally posted by Alex_MIU View Post
          Masina am luato SH in vara lui 2009 de la un prieten cu ceva modificari deja facute,unele facute cu cap altele...
          De cand e la mine am schimbat galeria care nu era ce trebuie,franele,arcurile pe partea de suspensie,jantele cu unele mai usoare,scaunele,softul (acum am soft pe dyno facut pentru modificarile mecanice,inainte aveam un soft custom dar facut "la ghici") plus alte maruntaie de care momentan nu imi mai aduc aminte.Oricum ceea ce s-a facut la masina de cand e in posesia mea e postat aici.

          P.S Acum mi-am dat seama dc ai intrebat daca e noua.Am celalant logan luat de nou,pe asta l-am luat sa il tin de nebunii.
          Eee, faceam un mic experiment, nu te supara. Nu esti tu de vina, ci asa sunt oamenii. In general preiau o idee, si o rostesc fara sa se gandeasca deloc la ea.
          Oricum, frumusica masina, si poate ar fi oportun sa pui niste timpi ceva.

          Spor la treaba.

          Comment


          • Stiu la ce te referi,daca te-ai simtit ofensat e partea a2a,tu ai masini cat de cat mai noi si bine intretinute chiar daca sunt SH.Eu am batut apropoul direct la fanii de marci straine care isi cumpara toate rupturile de acum 15-20 de ani cu 2-3mii de euro si dupa le ridica in slavi pe aici.
            Nu am avut ocazia sa m-a dau la linii organizate legal ca sa pot spune un timp pe 402m.
            Multumesc de atentie!Spor la treaba si tie.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • @alex: nu m-am simtit ofensat, ci doar testam
              Astia care ridica in slavi masinile vechi (Cotete, cavouri), au mari probleme la bibilica.
              Pai cum mama dracului sa mergi cu un golf 3 rapciugit si sa zici ca-i scula?

              Totusi, daca ai un gtech, masoara si tu 400 m, ca sunt tare curios ce-ti poate masinuta.

              Comment


              • Alb sau galben pentru ATS-uri?Eu unu inclin mai mult spre galben insa nu stiu cum o sa dea cu albastru,alb deja mi se pare prea comun.

                Ce parere aveti de instalatiile de Water-Methanol?Pot lua una noua la un pret decent si imi surade ideea,din ce am citit pe net se pare ca nu dauneaza cu nimic motorului ci doar aduce unele avantaje.
                Attached Files
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • S-au auriu ca pe Subaru. Mie unul imi place si se potriveste pe albastrul tau.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • galben....e super contrastul..... chiar arata bine....
                    MY CLA

                    Comment


                    • e culoarea prea deschisa...mai bine o faci un pic mai inchisa...ar da mult mai bine mai ales pe albastrul tau

                      Comment


                      • GALBEN sau LIME
                        sigpic
                        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                        Comment


                        • "galbine"....

                          Comment


                          • Lau la verde am vazut ca au mai vopsit doar nuanta asta pana acum.O sa intreb la baieti daca au si ceva lime cum ai zis tu.Daca nu au lime cred ca voi ramane la galben am vazut ca e la moda culorile astea mai tipatoare la jante in ultima vreme.
                            Attached Files
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • galbine bre.sau mai simplu umbla fara roti sa nu mai ai dureri de cap in alegerea nuantei.decat alb mai bine galben
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • Eu eram decis in mare pe galben dar am vrut sa mai vad si cateva pareri.Acum m-am hotarat, 100% vor fi galbene, abia astept sa ajung acasa .
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google