Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misto cocos.
    Aceeasi parere ca si jokero: scapa de geamurile ionizate, pui o folie cum are dsign(copiezi iar) ) si sa nu iti mai ramana nici un element negru pe masina la revopsire.
    Lasal pe geo ca el le stie pe toate .
    AG 16 Y M A

    Comment


    • Masina arata jalnic stiu,acum ca am terminat cu tot ce mi-am propus o sa pun ceva cash deoparte ca sa o vopsesc.Incet incet o sa ajung acolo unde mi-am dorit.Joker eu m-a gandeam sa o mai ridic putin de fata,stiu ca nu o sa mai arate la fel dar circul cu ea zilnic si e putin cam dificil.Poate cand voi trece granita o voi mai lasa .Multumesc de aprecieri tuturor.
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • Pffffffff cum arata .....raman la parerea ca oglinzile galbene de prestige
        in mers cred ca se vede super
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • uuuuuuuuuuuuuuu mama cum da galbenu pe albastruu... Bravos domnu...
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • Sunt sigur ca dupa ce vei merge cu masina, si vei prinde experienta de mers jos, o vei lasa exact cum ti-am zis eu. Masina, la momentul actual mi se pare la o inaltime decenta! ( asta daca nu ti-ai propus sa mergi la peshte cu ea sau la padure )
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • pai na ... este galben cu albastru!

              Comment


              • Criminal se asorteaza...bravo ma.
                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • Ce frumos vine.

                  Pune geamurile pe celalalt MIU si ia-le pe alea. (poate il convingi pe taica-tu sa-mi dea toba )

                  Ce sa zic.. Sa aibe soarta celor albe

                  Glumesc. Sa le invarti bine.
                  sigpic

                  Comment


                  • tare...pacat ca nu apuc sa o vad si eu live...felicitari!!!

                    Comment


                    • Originally posted by iamagi View Post
                      (poate il convingi pe taica-tu sa-mi dea toba )
                      Aici trebe sa stai la coada
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • Bravo arata foarte bine imi place sa le invarti cu placere
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • Love it ...
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • Originally posted by lau911 View Post
                            Pffffffff cum arata .....raman la parerea ca oglinzile galbene de prestige
                            in mers cred ca se vede super
                            Lau nu stiu ce sa zic de oglinzile de prestige,din punctul meu de vedere ofera o vizibilitate mult mai buna fata de cele normale insa sunt prea mari ca sa fie pe gustul meu.Oricum ramane de vazut pe viitor nu se stie niciodata.

                            Originally posted by FloNZN View Post
                            uuuuuuuuuuuuuuu mama cum da galbenu pe albastruu... Bravos domnu...
                            Multumesc!

                            Originally posted by Thejock3r View Post
                            Sunt sigur ca dupa ce vei merge cu masina, si vei prinde experienta de mers jos, o vei lasa exact cum ti-am zis eu. Masina, la momentul actual mi se pare la o inaltime decenta! ( asta daca nu ti-ai propus sa mergi la peshte cu ea sau la padure )
                            Doamne fereste!!!Ce sa caut cu masina la peste ,merg cu ea numai pe "bulivard" cu 30km\h.Pe oras nu am probleme cu garda insa voi pleca cu masina in Belgia si drumul pana la vama nu e chiar asa de bun,nu as vrea sa exagerez si sa fac vreo boacana.

                            Originally posted by florin_dnf View Post
                            Criminal se asorteaza...bravo ma.
                            Multumesc!

                            Originally posted by iamagi View Post
                            Ce frumos vine.

                            Pune geamurile pe celalalt MIU si ia-le pe alea. (poate il convingi pe taica-tu sa-mi dea toba )

                            Ce sa zic.. Sa aibe soarta celor albe

                            Glumesc. Sa le invarti bine.
                            Gicule tu vrei scandal? .Nu mai am dreptul de a vinde nimic de pe cealanta masina,a iesit din proprietatea mea.Multumesc!

                            Originally posted by YePy91 View Post
                            tare...pacat ca nu apuc sa o vad si eu live...felicitari!!!
                            Daca vii vineri la Slobozia o poti vedea .

                            Originally posted by B-53-SDP View Post
                            Bravo arata foarte bine imi place sa le invarti cu placere
                            Multumesc domnu'!

                            Acestea fiind spuse cam aici se incheie "tunareala" pe anul asta.Azi voi schimba bujiile,NGK iridium pe care le-am pus in vara lui 2010 si cu care am facut aprox 10.000km dau semne de oboseala in special dimineata.Mi-am comandat Denso normale fara iridium sau 3-4 "capete" dalea.Voi mai schimba uleiul,filtru si bucsile de la bara stabilizatoare dupa care restu banilor vor fi pusi la pusculita cu gandul ca in primavara voi face tinichigeria cap coada si voi vopsi masina.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • Felicitari Miu-le pentru efortul depus, mie imi place cum arata spor la tunarit pe viitor si ai grija unde iti faci tinichigeria Sper sa o mai vad si eu prin Slobozia
                              Megane II faza II 1.5dcI K9K

                              http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                              Comment


                              • Sunt 90% decis pe MGS auto,facand aceasta operatiune pe banii mei fara casco si alte manarii nu as vrea sa imi bat joc de ei.In Slobozia nu am incredere in nici un service pentru a vopsi o masina asa cum trebuie.Daca ai drumuri prin Slobozia zilele astea o poti vedea,de vineri plec si pana in august voi fi absent.Multumesc de apreciere! .
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google