Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super frumoase jantele, si imi place masina, culoarea da super pe ph2 fata de ph1
    sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

    Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

    Comment


    • sa stapanesti "bum-bum`ul" sanatos, abia astept sa o aud live succes in continuare la modificari
      sigpic

      Comment


      • sal

        mersi pentru aprecieri
        sunetul merge super
        mai pun ceva poze cu montajele de azi: leduri sub bord si sub scaune, leduri portbagaj, jantele si camera de marsalier
        Gata pe anul acesta.
        Attached Files
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • superb golanu..sal stapanesti sanatos si fara incidente!!cati mai multi km!!numai bine
          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

          Comment


          • covorasele din interior de unde le ai?
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • sal
              UCN culoarea e putin diferita de ph1
              FloNZN sunt luate din sibiu de la magazin de piese
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • Impecabil, superb.Jos palaria!
                Tinc fest !!

                Comment


                • Dupa primul drum lung cu jantele pe 15 am reusit sa vad diferenta fata de 17
                  nu mai are aceasi stabilitate din cauza talonului mai mare, cu 17 era alta treaba, da trece iarna si revenim
                  Problema noua care o intampin sunt bordurili ca acuma fiind cu 6mm mai joasa din diameytrul rotii fata de alea pe 17 lovesc spoilerele si tre sa fiu atent.
                  sa speram ca trec cu bine iarna fara sa le afecteze.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • 6 mm sau cm ?
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • am si eu o intrebare la bord si la buroanele din consola ai folosit leduri normale sau smd-uri?
                      f frumoasa masina

                      Comment


                      • da am zis bine 6 mm diferenta intre 17" si 15" si acuma loveste cu spoilerele, inainte nu.
                        ledurile sunt smd peste tot
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • cu 6mm e roata mai mare? nu e mare lucru domnu . Nu-ti face probleme, nu o sa atingi acum cum nu ai atins nici pana acum
                          sigpic

                          Comment


                          • mai omule dar la tine acolo e tot o treaba, nu stai o clipa . Abia astept sa iti vad masina live. Felicitari pentru modificari, arata beeeton
                            sigpic
                            Logan 1.4 Dynamic Blue

                            Comment


                            • sal, am citit ca ai montat bara stabilizatoare, cum? grila cea cu renault de unde ai comandat-o? cum este masina cu arcurile sport? nu ai pierdut grantia la masina pentru modificarile pe care le-ai facut? stii cumva ornamentele de la proiectoare ies si fata sa dai bara jos mersi!

                              Comment


                              • sal
                                bara se monteaza ca la ph1 are toate gaurile trebuie numai bara bucsile si colierele
                                grila e comandata de la rusi
                                cu arcurile sport e mai ok, in primavara vreau sa o las mai jos.
                                de garantie chiar nu ma intereseaza ca oricum fac nazuri cand e vorba de ceva.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google