Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa ne traiesti nene! Sarbatori Fericite!
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • la fel sefu, la mai mare
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • Sarbatori Fericite si de la Satu Mare si La Multi Ani
        sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

        Comment


        • Salut,super jantele si masina,vreau sa te intreb daca ai avut probleme ceva cu politia.
          Ms si multi km fara probleme....

          Comment


          • sal
            o singura data m-a oprit pentru centura si a vazut si jantele da nu m-a taxat, doar mi-a atras atentia la ele.
            "Frumoase, da nu sunt in talon....." - comentariul sau
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • Azi am citit si eu de la prima pagina pana la ultima......ce pot sa spun.....superba masina......felicitari domnu!!!!!

              Comment


              • multumesc, sper sa mai fac cate ceva anu asta la ea.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • deci pentru prietenii mei de la bucuresti, i-mi cer scuze ca v-am lasat fara premiu la exterior la regionala
                  am nevoie de ajutor care ma intruma cum sa fac cu amortizoarele sa mai coboare masina?
                  care e faza cu scurtatul si intaritul, sunt mai tari ca alea sport sau sunt doar o varianta prin care iesi mai ieftin?
                  are cineva asa ceva de dat ca vine caldura si vreau sa o trantesc si eu.
                  am inteles de la SDP ca e destul de tare cu amort. sport se poate circula cu masina in conditii normale ?
                  mersi.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • cu siguranta scurtarea lor va duce la intarirea suspensiei dar nu cred ca este la fel de rigida precum suspensia sport.
                    cu suspensia sport vei acorda importanta si la denivelarile mai proeminente care se vor simti destul de mult.
                    se poate circula dar depinde ce inseamna pentru tine "conditii normale"
                    poate gasesti ceva semi-sport.

                    Comment


                    • ai mai multe variante ...

                      m-ai intrebat tu la brasov ceva dar nu ce trebuia ...

                      1. taiat o spira din H&R + amortizoare scurtate + duritate 0 + repozitionare ...se va comporta ca masina lui FOF
                      2. taiat o spira din H&R + amortizoare scurtate + duritate 25% + repozitionare ... va fi putin rigida
                      3. taiat o spira din H&R + amortizoare scurtate + duritate 50% + repozitionare ... se va comporta ca a mea si vei atinge la toate limitatoarele daca cu treci peste cu 5km/h (in cazul in care ai 195/50/15) ...este rigida si zguduie la denivelari

                      Totul tine de cat sa scurtezi din amortizoare !

                      Comment


                      • cred ca in genul lui FOF m-as duce
                        are cineva de dat asa un set de amortizoare ca a lui FOF?
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • nu vrea nimeni sa cumpere jantele mele pe 17?
                          sau la schimb cu unele pe 16 cu buza si et mic?
                          vine primavara si vreau sa fac o schimbare si nu prea reusesc cu jantele astea
                          incerc sa o las mai jos.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • Nici un raspuns..?? nimeni ?? vezi daca castigi prea multe premii ? devii invidiat

                            UP UP !!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • tot sibienii sunt pe aproate
                              andy2heart e noul proprietar al jantelor pe 17
                              ma bucur ca le por vedea si in continuare

                              urmeaza un upgrade, viata merge inainte si noi la fel.
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • Sal, am stat cateva zile cazat la Ramada, si speram sa iti vad masina in una dintre iesirile mele.Din intamplare l-am vazut pe userul de sibiu cu dci la numar!!
                                Frumos orasul si in special masina ta
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google