Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca o dai vreau eu kit-ul de pe ea si eleronu de luneta

    Comment


    • da se dau la 500e tot kitul.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • Salut,sunt nou,dar vroiam neaparat sa iti spun...Nu asculta ce spun altii...masina e super,e de nota 20...am vazut ca e si pe 4tunning.ro la vanzare,nu stiu ce sa zic de pret,dar cand am vazut-o....am zis ca...merita...merita si mai mult....Masina asta e atat de perfecta,din punctul meu de vedere,acum nah...depinde .....oricum pentru mine e masina visurilor...de as avea atatia bani....as luao fara sa ma mai gandesc ...respect pentru ce faci....Pace!

        Comment


        • masina e de vanzare la 7000e, dar vad ca nimeni cu vrea sa o cumpere, eu sper sa ramana in continuare in clubul nostru si viitorul proprietar sa fie un in club sa o mai vad si eu pe la intalniri prin tara.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Daca astepti putin(jumatate de an)sa iau permisul,si intre timp strang ceva bani,o cumpar,mai ales daca o dai in 2 sau 3 rate...in fine...ideea e ca masina e super,tu esti un om de nota 10,care stie ce sa faca cu masina lui,si in legatura cu ce ai spus:"eu sper sa ramana in continuare in clubul nostru si viitorul proprietar sa fie un in club sa o mai vad si eu pe la intalniri prin tara." ...primul lucrur asta as face,as organiza o intalnire,apoi v-as saluta pe forum,si v-as povesti despre noua achizitie....acum...ce sa zic...eu sincer,(parca imi vine sa te rog ;)) ) ai grija cui dai/vinzi masina....macar sa merite efortul depus ....in rest....Bafta!

            Comment


            • pentru cine vrea si ii place masina mea va rog un vot

              multumesc
              daca nu se da masina, sunt programate niste modificari ale interiorului pe care vreau sa le fac pe sfarsitul lunii.
              Last edited by vyp75; 15 August 2011, 10:08.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • zilele acestea am primit niste piese si mai trebuie sa primesc saptamana asta cateva.
                Am decis sa fac o parte din modificarile de la interior, inele duster, manere spate, consola duster, vopsit anumite elemente de la bord.
                saptamana viitoare revin cu poze din timpul lucrarilor.
                sunt inca nehotarat asupra culorii ornamentelor de la interior sa merg pe argintiu cu negru sau pe albastru cu negru.
                sper sa iau decizia buna.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • bafta vasi..o sa faci treaba buna..;)
                  http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                  Comment


                  • Succes la inbunatatiri, cat despre culoare eu zic sa mergi pe albastru sa fie bine si frumos.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Dupa cum ziceam, azi din plictiseala am inceput cu modificarile la interior.
                      de la tunel de ph2 am ajuns la tunel duster.
                      mai am de facut suportul pentru butoanele de incalzire scaune ca nu se mai bunghe de la tunelul vechi.
                      s-a asezat la fix zici ca e de la mama lui din fabrica.
                      astept si manerele de spate si dupa aia ne apucam de dezmembrat interiorul pentru vopsit plastice.
                      Attached Files
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Place domne,ce sa mai!!!!
                        Dar am un dubiu,consola este mai lunga si posibil sa fie lovita cu picioarele, de cei care stau in spate
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • stiu, dar la mine e sarbatoare cand sta cineva in spate si nu incurca eventual daca sta cineva pe mijloc.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • a iesit exact ca la mine....nu stiu de ce probabil pe duster sta altfel da la frana de mana nu e deloc centrata...la fel vine si la mine...la duster vine bine..nu ai si bucata aia unde vine prinsa bricheta?
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • Originally posted by vyp75 View Post
                              stiu, dar la mine e sarbatoare cand sta cineva in spate si nu incurca eventual daca sta cineva pe mijloc.
                              Atunci nu pot sa zic decat..A iesit foarte frumos,am vrut si eu sa fac modificarea asta dar pretul este prea mare , si nu se merita

                              Bafta
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • pai nenea mateo ca sa faci modificare trebuie bord de ph2....se vede urat pe ph1
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google