Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am si bucata ai de sub bord dar incerc sa-i fac o modificare pentru butoanele de incalzire, ca am 4 si nu am nde sa le pun decat acolo.
    mi-ar mai trebui una de rezerva da sa vad de unde gasesc si un inel de ala pentru manson.
    au venit si inelele de ceasuri duster, sa vedem cand le montez si ce culoare vor fi.
    manere fete usi ph2 tot caut si nu gasesc.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • si astazi am reusit sa fac si suportul de butoane incalzire, mai ramane finisarea si vopsirea lui alaturi de celelalte plastice, sper cat mai curand.
      asa arata consola terminata 95%.
      Attached Files
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • Ce figura esti! Vrei s-o dai si nu te poti opri din modificat. Imi place ,bravo tie. Respectul meu!

        Comment


        • azi am reusit sa fac deschiderea portbagajului sa lucreze din butonul original de centralizata de pe consola de bord.
          saptamana viitoare ma apuc de manerele interioare de pe fetele de spate, sper sa-mi iasa cat mai original.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Din pacate vyp-ul nu mai este la mine, s-a dat.
            In functie de viitorul proprietar am sa va tin la curent cu evolutia acestuia.
            cat timp masinuta mai are numerele acestea va tin la curent, dupa care vedem ce se intampla.
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • Pacat ca ai dat-o !Era printree cele mai frumoase logane ph2
              sigpic

              Comment


              • Asta inseamna ca nu vi la Satu Mare la intalnirea aniversara de maine?

                Comment


                • la ce bani ai dat-o, daca nu-s prea indiscret...
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • Sper ca a ajuns pe maini bune.
                    Anul asta ajungi pe la noi?
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • Sper ca masinuta a ajuns pe maini bune si ca noul proprietar va avea cel putin la fel de multa grija cum ai avut tu de ea.
                      acum astept cu nerabdare noua achizitiesi punerea in practica a tuturor ideilor pe care mi le`ai povestit. mult succes!
                      sigpic

                      Comment


                      • noua achizitie e in garaj, e o laguna 2 facelift, din pacate mcv nu am avut curajul sa iau sh diesel la ce raciuri am vazut, pana avem bani de unul nou ne dam cu altceva.
                        Sper sa ajung si pe la satu mare anul asta, nu se stie, aniversare placuta baieti.
                        Chiar daca am luat laguna raman cu loganclub in continuare, va am in inima.
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • bravo vasile, so o stapanesti sanatos si sa o ingrijesti ca pe logan !!!
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • sa o stapanesti sanatos ceva poze cu bijuteria nu ne pui.

                            Comment


                            • Vrem poze cu Laguna
                              sigpic
                              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                              Comment


                              • Sa o stapanesti sanatos Senior Vasile

                                Pune poze cu ea
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google