Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arata bine masina singurul lucru care nu imi place este acel carlig de remorcare .

    Te ajuta cu ceva ? Daca nu da-l jos.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Il ajuta cu multe daca vine unu' din spate.
      Cel putin pe mine m-au pupat in cooor 2 pana acum.

      Comment


      • fosta ta masina e de gasit duminica in targul de la vitan am vazut o azi foarte frumoasa

        Comment


        • am vazut-o si eu azi in targ
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • Eu am sunat din curiozitate la proprietar si am cerut detalii
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • si ce a zis fane?cati cp are? )) dar motor???
              Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

              Comment


              • http://www.autovit.ro/dacia-logan-C22035993.html am gasit;o si eu pe autovit...
                "PH-66-SIX"
                Dacia Golan 1.4

                Comment


                • Salve. Tot te-am asteptat la Sărmaș sa vedem loganul si l-ai dat..........dar no problem.......frumoasa Laguna........poate vi sa o cad live. Să o folosesti sanatos prietene. Bafta.

                  Comment


                  • Sun maine sa intreb de unde 113cp....ce oameni...
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • Va dati seama ca si eu sunt putin dezamagit sa vad pe unde a ajuns, dar asta e sa speram ca intr-un final ajunge pe maini bune.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • salutare, in primul rand vreau sa te felicit pentru munca depusa in tot ce ai realizat la masina de care te-ai despartit recent, ai facut ceva extraordinar, mie unul mi s-a parut cea mai reusita operatie de cosmetizare a unui logan, cei care vor sa faca modificari ar trebui sa ia ca reper masina asta, pacat ca a trebuit sa te desparti de ea, a fost scoasa iar la vanzare am vazut pe internet, mi-am cumparat si eu recent un logan de 1,6 16V, foarte multumit sunt de masina si as vrea sa-i fac cateva modificari estetice, ce m-ar interesa:
                        - de unde pot procura si eu grila fata cu una la fel pe care ai pus-o pe SB-75-VYP ( arata f. bine), daca imi poti da mai multe detalii, as fi recunoscator, toate bune si... feriti-va de zapada...
                        Nu esti beat atata timp cat poti sa zaci intins pe parchet, fara sa te sprijini. (Murphy)

                        Comment


                        • de la piese auto si mersi de aprecieri.

                          caut renault benzina turbo, modele 5, 9, 11, 19, 21 si renault benzina williams.

                          daca stiti undeva, da-ti un tar......
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • pana la urma din lipsa de finanate masina se da, am alta si nu ma tine buzunarul sa tin 2,
                            cine e interesat sa ma caute.
                            mess- vasi.hordobet
                            tel - 0752301100
                            sau pe pm
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • care masina ?

                              Comment


                              • Interesant , eu nu as fi dat loganu , mai ales , la cati bani au fost investiti in el
                                http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google