Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • printre putinele masini necocalarite ... si care dupa modificari mai arata si bine...
    bravo tie man ...tine-o tot asa arata f bine ...
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • bestie totala cum arata....
      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

      Comment


      • Arata bine farurile vopsite cu albastru in interior. Bravo...si culoarea e frumoasa. Sa ai grija de ea
        Y!M: alexut.style

        Comment


        • cele mai recente poze cu vyp-ul.
          Attached Files
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Ma o iesit fain ce sa zic ,bravo.
            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

            Comment


            • Superbe farurile astea cu geam clar...se vad super misto atat ziua si mai ales seara cu angel si xenon cu lupa.
              Sa-ti pui xenon si pe proiectoare,cele de 35W sunt suficiente.
              Last edited by SUPERCAR; 22 August 2010, 11:25.

              Comment


              • Xenon in proiectoare mi se pare una dintre cele mai mari prostii. In afara de aspect, nu castigi nimic, pe ceata e praf!

                Imi place cum arata masina in momentul de fata, dar parca jantele nu se mai potrivesc in peisaj! Parca ar merge ceva mai aerisit, dar fara parti cromate.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • f f bine arata! felicitari! un mic comentariu as avea si sper sa nu fie cu suparare : jos de pe parbriz ,stikerele din lateral si as mai schimba antena cu una tot mica..dar neagra!

                  Numai bine!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • pune xenon pe proiectoare cu lupa sa nu bata in sus ...(proiectoarele din poza sunt de faza scurta poza 1) daca nu o sa iti iei la injuraturi de numa numa noaptea... multi nu stiu cat de deranjante sunt ...( stanga cu lupa dreapta fara nici una nu are xenon poza 2)
                    Attached Files
                    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                    Comment


                    • e parfum de masina si cel putin eleronul din spate e bestial....cat te-au costat farurule??
                      sigpic
                      Iti faci poze in oglinda.....pitipoancooooooooo

                      Comment


                      • deci vreau sa zic in felul urmator.....masina ta,le intrece pe toate!!! imi place la nebunie...si tin sa te felicit pt efortul depus!grija mare de ea,si sunt sigur ca nu te vei opri aicibafta pe mai departe!
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • ai bagat bani in loganu asta nu gluma!felicitari!cel mai tare logan ! spor la bani si ai grija de ea !!!

                          Comment


                          • frumos, frumos imi place ce vad, bravo

                            Comment


                            • Frumoasa masina,arata foarte bine,am tot vazut-o prin oras,parca stikerele alea laterale de pe parbriz nu dau bine deloc,dar daca tie iti plac.....bafta in continuare.

                              Comment


                              • Cand mai ajungi pe la Satu Mare? Sunt curios sa o vad live.
                                sigpic
                                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google