Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca ma anuntai ne intalneam nu prea circul cu masina in timpul saptamanii
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • deci a venit si vremea pentru intrebare:
      o lasam pe burta de tot ori sa ramana asa?
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • Pe burta. Cat mai low sa fie
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • pe burta , pacat ca nu te pot ajuta eu

          Comment


          • ce bine ar da si ce rau ar face la sanatate
            fac abonament la masaj
            astept pareri in continuare
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • nu inteleg : decide lumea in locul tau ? e vorba de conform si alte chestii care tin doar de tine, nu e ca si cum ti-ai lua un alt eleron...
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • stiu sefu, sunt curios sa vad ce pareri au colegi
                decizia e tot a mea
                de cateva zile tot vorbesc pe mess cu cei care au si adun pareri.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • pai colegii..ar fi in stare sa-ti zica sa sudezi 4 tevi mai scurte in locul suspensiei si gata: ce-s rinichii si bucsaraia lor?? )
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Conteaza parerea ta,eu am vrut,am pus si gata !!
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • sincer eu as lasa-o asa cum e acum, daca o lasi e pacat de chitu ala frumos de la dacia.
                      sigpic

                      Comment


                      • cu referire la suspensie, am facut niste vt-uri, poate te decizi ( ps : si un bad boy ar merge:> )
                        Attached Files
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • Scoate-i bandourile si fa-i capota exact cum ti-a desenat-o Tudor, va arata criminal! Stii ca de obicei bad-boy la Ph2 se face mai curbat, nu prea ma atrage, dar bad-boy-ul asta e super.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • frumoase poze
                            ma puneti pe ganduri
                            nu sunt adeptul bad boy dar dupa poze arata bestial intradevar
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • azi am facut si eu bad-boyu si arata super pe ph2
                              sigpic

                              Comment


                              • daca o lasi jos care e problema ? nu faci pietri la rinichi
                                totusi eu as zice sa o lasi asa ... daca iti place sa fie joasa dar sa nu te scuture ... sau stiu eu .. alege KW fa ceea ce crezi tu , lasa parerile altora , e vb de confort
                                totusi daca nu umbli mult cu masina merita sa o lasi jos de tot
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google