Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mmmmmmmm..oau...ce mai ...sunt dezamgit ca ai dat VYP-ul acela frumos si ingrijit,sper sa nu-ti para rau dupa el...acum avem alt VYP...e tocmai 80VYP .sa ai parte de ea cat mai mult...si sa te vad cu un MCV dar nu disel un 16v poate....
    Sa te bucuri de ea ..si sa ai bafta sa nu se strice nimic ....e renault..e Laguna..e masina ..oricum este o surpriza ca ai luat automatica...
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Chiar, am uitat sa te intreb?de ce automatica?Pe mine m-ar plictisi ingrozitor...
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • Intot deauna am vrut o automatica, nu te-ai plictisi sigur nici tu, are alte chesti care te fac sa uiti ca e automatica.
        arcuri sport as vrea ca nu i-mi place distanta dintre roata si aripa, mai ales pe fata.
        despre kit inca nu sunt hotarat dar as vrea ceva de genul din poze.
        ultima poza e cu jantele cumparate pentru vara.
        Attached Files
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • frumoasa laguna, s.o stapanesti sanatos, pentru inceput ce ai de gand sa.i faci? ca asa sunt sigur ca n.ai de gand s.o lasi

          ps: propun schimbarea titlului in sb 80 vyp
          Last edited by nicu_rcn; 12 November 2011, 20:18. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • Salut vip.Mumoasa masina bvo.Cum zicea colegul de mai sus ce ai de gand sa faci?App cred ca tu ai o viata pt Renault).

            Comment


            • sa o stapanesti sanatos arata super bine

              Comment


              • da urari de bine si din partea mea ,frumoasa si sa o stapanesti sanatos,,,si acum sa raspund eu la un user de mai sus......cu injectoarele nu cred sa aiba probleme motorul este 1,9 dci .....problemele majore sunt la 1,5 dci... bravo vasile frumoasa masina eu zic uita de MCV.
                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                Comment


                • Nu mai baga bani in suspensie sport si in bodykit.Masina arata foarte bine asa cum este.Un bodykit ar strica aspectul elegant si serios al masinii si daca ii mai cobori garda la sol va fii ca o masina de carat morti, in plus nu cred ca masina are suspensia actuala ca cea de la logan, nu?Daca vroiai tuning exterior puteai alege alte masini dar in nici un caz asta.Daca vrei sa isi lasi amprenta pe aceasta masina dai sa "pape" tot ce e mai bun din punct de vedere al consumabilelor si lucreaza-i interiorul...un dvd player, ecrane in tetiere, o liniie audio sa scoale mortii din cavouri, stii tu mai bine la ce ma refer.Nu vreau sa te superi pentru ceea ce am zis mai sus dar crede-ma este mult prea eleganta si mult prea serioasa pentru tuning.
                  Last edited by alex.dinca91; 14 November 2011, 12:15.
                  Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                  Comment


                  • + 1 Alex, si in plus ai vazut ca in logan ai pierdut banii bagati...inca nu te-ai potolit? Eu la Peugeot i-am pus jante folii si atat...nu as mai face ce am facut...
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • NZN.ule, asta zici acum, ca nu il ai de mult timp, insa stai ca ai destul timp sa te razgandesti!
                      sau poate esti deja hotarat si asta din cauza ca multe elemente de tunning sunt mult mai scumpe decat la logan, insa iti mai zic o data, niciodata sa nu spui niciodata!
                      Last edited by nicu_rcn; 14 November 2011, 13:23.
                      sigpic

                      Comment


                      • Am deja 7 luni de cand il am si doar il astept pe Doc sa vina prin zona sa imi faca stage 2, atata tot...e prea Silentioasa si prea comoda sa ii fac ceva! Am una zgomotoasa,rigida si complicata...nu mai vreau una
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • nenea vasi...io zic sa te canalizezi pe motor...se duce linistit pana in 200 de cai...si o suspensie..si cam atat..superba masinuta..multa bafta sa te bucuri de ea,,ne vedem la Lisa,,
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • mersi de sfaturi baieti, prima data vine folia si pe urma arcurile cu jantele din poza anterioara.
                            dupa aia vedem daca se preteaza la un kit sau nu.
                            la muzica sunt in cautari pentru difuzoare si amplif cu sub. personalizat.
                            problema e ca as vrea sa folosesc ecranul navigatiei si pentru dvd si nu gasesc un adaptor video compatibil, un fel de swich.
                            daca ma poate cineva ajuta ar fi ok.
                            ceva de genul celui din poza.
                            Attached Files
                            Last edited by vyp75; 14 November 2011, 17:14.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • Poate ca mergea ceva suspensie la laguna sedan dar in niciun caz la break..Sa il iei ca pe un sfat prietenesc deoarece masina este a ta nu a noastra.Daca mai e ceva ce as spune e ca iubesc spatele clean la laguna break

                              Comment


                              • M-am hotarat sa adun incet incet cate ceva pe iarna asta si in primavara cand da caldura sa ma apuc de modificat limuzina.
                                Alte idei de modificare?
                                saptamana viitoare vreau sa fac comanda la arcuri si am de ales intre H&R la 165e si FK la 100e, amandoua coboara 35mm, ce recomandare i-mi dati, tinand cont si de pret si calitate?
                                caut ceva distantiere 10-15mm, aveti idee unde gasesc?
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google