Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bine domnu VYP, bine ai venit in clubul my ride....ti-am zis si la felix, imi place la nebunie masina lu matale, mai ales culoarea ;). Sa o stapanesti sanatos
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

    Comment


    • #17
      Nu prea ai nimerit culoarea de la grila cu cea a caroseriei dar oricum e mult mai bine,mai ok asa decat cu negru.E destul de greu sa nimeresti exact aceeasi culoare.Si eu la jantele mele negru-cromat tot cu negru am vopsit tamburii si etrierele.Mi s-a parut mult mai ok cu negru decat cu rosu,dar nicidecum cu albastru cum mi-au zis uni prieteni(vezi avatarul meu).Astept sa vad cum arata cu folie pe geamuri.Numai bine

      Comment


      • #18
        Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos ar arata bine o folie pe masina!

        Comment


        • #19
          frumos ph2 sa ai noroc de el, o intrebare de ce iti este indoit nr pe fata?
          sigpic #

          Comment


          • #20
            o mica sugestie dela mine ... abtipildurile alea de sub embleme ... ai putea da emblemele jos si sa le acoperi cu abtipilduri ;) daca tot vrei sa ti abtipildurile ... uite cam cum ar arata ... cu un portbagaj clean ar arata si mai bine .... oricum super misto masina e primul PH2 care imi place ...
            Attached Files

            Comment


            • #21
              valeriuciprian, stikerul l-am pus eu pentru ca masina are abs pe care l-am platit separat
              adimrv, numarul inainte l-am avut pe o laguna si un prieten a scos remorca din garaj direct in numarul meu.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • #22
                nice car....culoarea este superba.....niste folie si niste jante si va arata super...sa ai bafta de ea si la mai multi km...
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • #23
                  astazi masina mea a capatat mai multi cai, am reusit sa fac remaparea si sunt multumit de rezultate, inca un lucru sters de pe lista vesela.
                  in curand sper sa primeasca si folie ca asa sta bine unui VYP cu geamuri fumurii.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • #24
                    fara crom nu se poate?
                    ai incercat sa vezi cum arata?
                    as zice ca belea :P
                    bafta multa in continuare
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • #25
                      la cat ai dus-o?? si hai cu folia aia ca sa mai stergi ceva de pe lista aia vesela
                      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                      Comment


                      • #26
                        adica?
                        ma prind mai greu
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • #27
                          si dupa cum spuneam astazi VYP a primit inbracamintea de gala.
                          astazi am pus folia pe geamuri si mai sa nu i-mi recunosc masina in parcare.
                          schimbarea este majora si ma bucur ca am reusit sa fac acest lucru.
                          inca un lucru sters de pe lista vesela, saraca lista incepe sa fie tot mai mica.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • #28
                            Foarte faina colega...
                            misto de tot cu folia !!!!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • #29
                              iata si pozele cu folie si parasolar.
                              Attached Files
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • #30
                                Intradevar arata super asa cu jante si cu folie pe geamuri,e alta masina.Ca o părere personala cred ca ar arata mai mișto cu grila de la radiator si cu plasticurile de la proiectoare(părtile negre)vopsite in culoarea caroseriei.Bafta si la alte mudificari.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google