Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Superba masinuta !!!
    Sa o stapanesti sanatos !!!

    Comment


    • #32
      ideea cu vopsitul o am si eu da sa facem rost de finante si se rezolva, e pe lista vesela trecuta treaba.
      ce idei mai aveti sa arate mai bine?
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #33
        o intrebare paravanturile de la geamuri iti zgarie geamurile,folia?
        sigpic #

        Comment


        • #34
          Arata bine masina cat te-a costat folia si unde ai montat-o in sibiu?

          Comment


          • #35
            I lux cu folie si eu mi-am pus zilele trecute folie omologata 13% spate si 20% fatza aia cu tenta verde si anti zgariere. Schimba cauciucurile cu unele de 195/55 ai sa vezi diferenta in bine.
            P.S Nu te zgarci la cauciucuri ele fac contactul intre masina si asfalt !
            Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

            Comment


            • #36
              astazi am mai sters un lucru de pe lista vesela, am pus ecran negativ la ceasuri si arata super.

              adimrv - paravanturile zgarie geamul putin pe dinafara.
              radu2008 - folia am montat-o in brasov si m-a costat 220 ron cu tot cu parasolarul din fata.
              Attached Files
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • #37
                foarte frumoasa masina ,dar un sfat coleazai grila nichelata din fata si bandoul din spate cu negru mat si scapa de paravanturi ca strici geamurile si sincer nuci nu da bine...bafta.
                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • #38
                  Foarte ieftina folia este cu autorizatie si ce firma este ?

                  Comment


                  • #39
                    da, e autorizata de la DRK, alfaromtrans scrie pe timbre.
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • #40
                      frumos ligheanu mare om soferu
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        frumoasa masina si culoarea, arata bine cu folie,esti multumit de cum ti au pus folia?, ma refer la montaj si daca are strat antizgariere.Poti pune un link al firmei respective,te rog.Ms mult si spor la modificari.

                        Comment


                        • #42
                          nu este o firma, am un nr de telefon si vorbesti cu baiatul care a pus folia.

                          astazi am mai taiat un lucru de pe lista, am reusit sa montez filtru de polen.
                          diferenta se simte, recomand tuturor.
                          Last edited by vyp75; 13 August 2009, 15:59. Reason: Automerged Doublepost
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • #43
                            VYP-ule foarte faina masina,sincer imi place.acum realizez ca de fapt tu erai in spatele meu cand am plecat de la curmatura spre sibiu,sau in fata mea,de fapt si si.nu stiu daca iti mai amintesti.MS 98 AMD.imi place masina.spor la modificat in continuare
                            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                            Comment


                            • #44
                              am dat la search pe forum si am gasit si eu e vb de sorin din bv?ms mult si spor la modificari

                              Comment


                              • #45
                                da, este vorba de sorin in brasov
                                sigpic
                                Logan 1.4 Dynamic Blue

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google