Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    si o poza cu masina cu ultima modificare, sticherele lipite pe usi.
    Attached Files
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • #77
      si un cadou care l-am primit luni dimineata, o aripa, un cauciuc, 2 jante, un brat, un telescop, bara tre retusata, toate varza.
      cica nu m-a vazut la 30/ora, o fi invizibila masina si eu care incercam sa o fac sa sara in ochi.
      Attached Files
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #78
        pfff...naspa frate sper ca ai casco...sau o faci pe asigurarea aluia? mare pacat! jantele macar erau asigurate?

        ...totusi incearca sa vezi partea buna a lucrurilor - poate scari de kormoranele alea. eu inca le mai am si sambata era sa il pup pe unu cu o solenza bine de tot (era ud si nu am nici abs, dar oricum m'am dus ca pe gheata)
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • #79
          pfff......naspa domnu...
          dar dc trebe 2 jante?nu inteleg:|
          spoileru il rezolvi cu un retus mic...
          bafta man....
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • #80
            Colegu...stiu ca-i nasol...dar asta e!
            Adevarul ca circula pe strazile noastre o gramada de "conducatori auto" si cam putini "soferi"!
            Bafta!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #81
              vasi sincer imi pare rau pentru ce ai patit , eu il omoram daca imi sifona asa frumusete de masina, sper ca gigel de la service sa iti nimereasca bine culoarea, sa nu arate aiurea, restul nu sunt la vedere
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • #82
                mai partea frumoasa aste ca vopseaua vine la cutie din fabrica, este printre putinele culori de la logan care nu trebuie preparata.
                janta din dreapta este varza deoarece in momentul impactului m-a impins meseriasu in bordura.Iar legat de kormoran am noroc cu abs si nu am probleme, oricum numai un cauciuc am taiat si asa ca i-mi pune tot de asta.
                Azi am fost la servis si am o veste care m-a linistit, au reusit sa-mi comande jante identice cu alea de oe masina, asta era frica mea cea mai mare ca nu se poate rezolva, dar cineva acolo sus ma iubeste.
                la test a iesit ca fuzeta si telescopul sunt varza, bratul si contraaripa au scapat.
                oricum sper ca pana sambata sa fie gata.
                am rezolvat sa vopseasca masca dintre faruri si suporti la proiectoare in culoarea barii asa ca tot am iesit cu ceva din afacerea asta.
                bine ca nu a fost mai rau.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • #83
                  Ti-au comandat 2 jante?

                  Comment


                  • #84
                    da, identice cu cele de pe masina
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • #85
                      ...nu le donezi pe alea doua stricate? ;-)
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • #86
                        Sa intrebi la service daca nu iti dau jantele tie ca poate scoti ceva bani de benzina pe ele!

                        Comment


                        • #87
                          sa vad cand e gata ce va fii, sper sa am de maine masina iara.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • #88
                            Pfff naspa imi pare rau pentru cele intamplate, dar vb aia, ce nu te omoara te intareste!!!
                            Bafta
                            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                            Comment


                            • #89
                              se pare ca nu e gata masina, dezamagire ca in romania.
                              cu jantele inca e in ape tulburi treaba.
                              ieri am fost sa vad masina si sunt foarte multumit de vopsea, a iesit impecabila masina din punctul asta, nici macar o mica deosebire, zici ca nu a fost lucrat deloc la masina.
                              au fost vopsite bara si aripa si nu se vede deloc diferenta.
                              Partea buna e ca au reusit sa-mi vopseasca si masca intre faruri si suporti de proiectoare in culoarea masinii, arata beton.
                              cu atata ma aleg si eu de la accident.
                              maine trebuie sa-i schimbe fuzeta si dupa aia ramane faza cu jantele.
                              sper sa se rezolve curand.
                              revin cu poze cu fata vopsita cand o scot.
                              recomand tuturor care au ph2 vopsirea grilei si a suportilor de proiector in culoarea masini, diferenta e enorma, ve-ti vedea cand pun poze ce mult se schimba masina fara atata negru in fata.
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • #90
                                ce mai face VYP'ul? ai reusit sa il scoti din spital? ;)

                                hai cu pozele promise mai repede ca ne tii ca pe ghimpi!

                                spor in continuare!
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google