Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragutza masina , cel mai frumos ph2 de la noi , dupa parerea mea . Legat de de radiator pot spune decat WOW???? Cateva intrebari :- La cine ati spalat-o (acasa sau la spalatorie?) , Si cu ce presiune ati spalat-o ? (daca ati spalat-o la spalatorie e clar ca are de la 140bar in sus ) .

    Comment


    • Urata treaba la radiator !

      Comment


      • pai stai putin , acolo unde ai spalat-o poti sa mergi sa ceri explicatii si daca esti convins ca e vina lor si nu te intelegi cu ei mergi la OPC asta daca e paguba facuta de ei pai o vor platii poti sa fii convins .
        ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

        Comment


        • .......ce e ala frate radioatoru!?????nu imi vine sa cred......la ce presiune au putut sa il spele....de lau facut asa...!????

          Comment


          • sigur aripioarele de racire ale radiatorului nu au fost lipite cum trebuie din fabrica,ar trebui sa il schimbe pe garantie,parca ar fi tocate si puse acolo bucata cu bucata ,si daca ar fi fost vina celor de la spalatorie din cauza presiunii prea mari ar fi spart si fagurele din plastic ca doar el e primul si dupa el radiatorul,daca nu a rezistat aluminiul plasticul in nici un caz,in orice caz urata treaba si costisitoare.bafta!

            Comment


            • am lucrat la spalatorie o vara intreaga si aveam presiune de trebuia sa tin cu doua maini pistolul si am spalat loganuri cu gramada dar nici unu nu a patit asa ceva
              cred ca e defect de fabricatie , nu imi prea dau seama cum s-a putut intampla...
              pacat , frumoasa masina si e ingrijita , cam toti aveti masinile frumoase prin sibiu ;))
              bafta in continuare domnu` , iese frumos in evidenta masina
              Its just a car ...

              Comment


              • Hai Vasile...sa vedem cum te hotarasti, cu numarul ala!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • deci astept pareri cum da mai bine cu numarul sus sau jos pe grila?
                  Attached Files
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • eu zic ca sus

                    sigpic

                    Comment


                    • Decat sa zic sus si sa se supere vyp75 ) mai bine jos ca arata si bine serios.
                      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                      Comment


                      • sus............

                        Comment


                        • pune-l jos abia mai apara radiatorul )
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • super dotata! da-i mai departe si ne vedem la Sibiu! felicitari!
                            lipsa text

                            Comment


                            • jos arata mai diferit...acuma de tine depinde ce hotarasti si cum iti place mai bine...
                              si vb lui radu...jos mai apara si radiatoru...
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • ar da mai bine daca nu ai mai pune numaruparerea mea e ca lasa-l acolo ca sta bine
                                *****
                                sigpic
                                http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google