Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lasa-l sus

    Comment


    • azi m-au sunat cei de la vocia clientului si in urma discutiei avute de ei cu dilerul din sibiu cu se acorda garantie, mi-a recomandat sa incerc si la medias poate ei sunt mai cooperanti si rezolva cumva macar daca nu acopera garantia sa nu mai ia banii de constatare.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • Vyp-ule urata treaba cu radiatoru,bafta la toata treaba asta,iar in privinta numarului recomand sa-l pozitionezi jos,e putin mai diferit si in plus e mai frumos asa.Parerea mea
        Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

        Comment


        • inca mai astept pareri dar cred ca ajunge jos pana la urma sa-mi protejeze radiatorul pana am chef sa pun plasa
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • vyp75 - interesant kitul de la dacia ptr. ph2..si stai linistit ca nu esti singurul care are radiatorul facut praf,al meu este identic cu al tau,si ce e mai fain e radiatorul de AC ca el e in fata celui e apa,si fiind primul a primit niste bolovani prin grila ,saptamana asta am vazut si eu cand am demontat bara fata ,si am ramas fara cuvinte ,si am s trec urgent la plasa si eu ,pana nu e prea tarziu...asa ca bucurate ca nu esti singur in aceasta situatie..
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • da mai da a mea are 16000km, a ta cat?
              astept pareri cu numarul in continuare.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • iata provizoriu cum arata sa va puteti da o parere in legatura cu numarul.
                Attached Files
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • parerea mea e ca nu e bine.....acu tu stii ce e mai bine.

                  PS. Imi place ca ai scapat de stickere ;)
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • sustin parerea lui jock3r-u

                    Comment


                    • parerea mea e sa il lasi la locul luiacolo arata cel mai bine

                      Comment


                      • Instalatia de racire a motorului nu o sa faca fata temperaturi de afara.Radiatorul acela nu a fost pus fara folos in fata motorului.
                        Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                        Comment


                        • lasa nr la locu lui ...

                          Comment


                          • Retrag ce am spus.lasal acolo unde ii este locul,cel putin pana cand iti vei face un bad boy look,daca iti vei face.Atunci intradevar ar arata bine
                            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                            Comment


                            • Cel mai bine ar arata fara numarul de inmatriculare. Totusi, sus arata mai bine decat pe plasa...
                              sigpic
                              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                              Comment


                              • domnu,unde ti-ai vopsit spoileru fata?
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google