Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vasi...te ajut?
    Ne bagam...si tot o iesi ceva!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • vasile esti hotarat rau pe masina. de ce interior de laguna nu iti place cel negru de ph2? respect pentru un super loganist ! ! !
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • Frumoasa masina, bafta in continuare !

        Comment


        • i-mi place si ala negru de laureate ph2 care il am dar ala de laguna 2 e mai sport si da mai bine.
          sa vad ce gasesc si ce se poate face.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Originally posted by vyp75 View Post
            caut un interior de laguna 2 daca ma poate ajuta cineva?
            mersi.
            Mai e valabil? Ce anume vrei?

            Comment


            • vreau scaune fata, bancheta spate si consola centrala cu tot cu maneta de frana mana si husele de la frana si de la schimbator.
              da caut varianta aia cu semipiele alea inchise la culoare, nu de plus.
              de plus am una gratis promisa da nu are asa mari pernele laterale.
              ai tu????
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • Nu am eu. Dar am un prieten ce dezmembreaza laguna si are si modele cu interiorul de piele(semi piele) O sa-l intreb cat costa ce vrei tu, ii fac si niste poze si ti le pun aici.

                Comment


                • mersi, in sibiu am facut rost de 2 interioare si amandoua sunt de plus
                  partea misto era ca e gratis da nu vreau de ala.
                  astept info de la tine.

                  pana atuncea caut amortizoare sport pentru loganelul meu sa pot taia din arcuri.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • de ce nu iti modifici amortizoarele?sa le duci la scurtat si intarit?mai sunt oameni care au facut-o si sunt multumiti
                    nu ai ceva poze cu interioarele alea de laguna ?
                    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                    Comment


                    • sal nu prea am unde in sibiu sau nu am auzit eu si e pacat ca sunt ca noi.
                      poze nu am da se gasesc pe net
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Poai, daca mai tai din arcuri...o sa ramana numai afara masina?
                        Ca nu cred sa mai intri in curte!!!


                        Aaaaaaaaa ...stai asa ca acu' mi-a venit in minte solutia : modifici (tunaresti) si intrarea in curte!
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • dilema

                          astept pareri cum da mai bine interiorul cu huse sau fara.
                          Attached Files
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • cu huse imi place mai mult
                            sigpic

                            Comment


                            • pai clar ca arata mai bine cu huse...
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • Pai arata bine si cu huse si fara, dar mai bine lasa husele ca iti protejeaza tapiteria de murdarie.
                                sigpic
                                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google