Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Off... ce urasc asta: 'lasa husele ca protejeaza tapiteria' . Pai daca vrei sa iti protejeze tapiteria, inseamna ca iti place tapiteria... dar daca iti place, de ce sa nu te bucuri de ea? las-o fara huse. Eventual faci unele speciale pentru Logan care sa se muleze perfect dupa scaun, sa nu se vada tapiteria originala
    sigpic

    Comment


    • chiar imi place prietene , ai asortat-o super . spor la tuning
      STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

      Comment


      • Originally posted by iamagi View Post
        Off... ce urasc asta: 'lasa husele ca protejeaza tapiteria' . Pai daca vrei sa iti protejeze tapiteria, inseamna ca iti place tapiteria... dar daca iti place, de ce sa nu te bucuri de ea? las-o fara huse. Eventual faci unele speciale pentru Logan care sa se muleze perfect dupa scaun, sa nu se vada tapiteria originala
        Mie deexemplu imi place tapiteria care o am, dar nu stiu de la ce, bancheta e destul de patata. Se curata si mai greu decat niste huse si dureaza mai mult uscarea. Husele le speli si le pui la soare sa se usuce si in cateva ore poti sa le pui inapoi pe masina. Tapiteria se curata mai greu, dar trebuie sa recunosc ca e mai frumoasa decat husele.
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • Originally posted by iamagi View Post
          Off... ce urasc asta: 'lasa husele ca protejeaza tapiteria' . Pai daca vrei sa iti protejeze tapiteria, inseamna ca iti place tapiteria... dar daca iti place, de ce sa nu te bucuri de ea? las-o fara huse. Eventual faci unele speciale pentru Logan care sa se muleze perfect dupa scaun, sa nu se vada tapiteria originala
          cand vrei sa vinzi masina,o vinzi cat mai originala... nu?si omu din piata tre sa o vada ca pe o masina intretinuta,curata,nu cu tapiteria rupta sau patata sau etc...poate el deaia vrea sa le protejeze.
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • mai la mine nu e problema de murdarit nimica e vorba simplu doar de aspect.
            husele le am de 1an juma si sunt impecabile.
            deci cu sau fara?
            la sfarsitul lunii particip la un show de tuning si de aia intreb cum da mai bine la ochi?
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • cand mergi la show, mergi fara huse, parerea mea
              sigpic

              Comment


              • La ce show mwrgi domnu?
                Parerea mea e sa mergi cu husele!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Oricat de frumoasa ar fi tapiteria aia, dar tot mai bine arata cu huse... mai ales pentru show
                  sigpic

                  Comment


                  • Evident, fara huse. Acestea, dupa parerea mea, trebuie sa se asorteze cu interiorul masinii, nu cu exteriorul!
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Fara huse ca o dai in kitsch.

                      Comment


                      • razi sibiene de parca nu ai sti.
                        ramane in discutie faza cu husele, astept in continuare pareri.
                        ramane in discutie si suspensia low la care sunt in documentare.
                        si o surpriza care sper sa o rezolv deasemenea pana la sfarsitul lunii.
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • Masina cu aere de sportiva, kituri, bla bla bla si huse. Vezi ceva anapoda in ce am spus eu?

                          Comment


                          • husele jossss!!!! nu face greseala ca mine!!! .sa te duci cu masina la expo cu huse cum am fost eu cu masina colantata !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • fara huse..
                              sigpic

                              Comment


                              • Jos husele !!!! jos husele ............. Jos Basescu !!!!! ups asta era pe alt forum
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google