Hd-31-rol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hd-31-rol

    Inainte de toate voi adresa cateva cuvinte comunitatii. Imi voi prezenta aici masinuta mea de care sunt tare multumit, si imi voi posta primele poze cu ea. Prea multe despre masina nu stiu, dar nici afon nu sunt si vreau ca sa mai incat si sunt sigur ca voi invata alaturi de voi ;)












  • #2
    Salut,Bine ai venit printre noi.
    Frumoasa masinuta.
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #3
      Apfff ce de benzina...sa o consumi sanatos si fara incindente,frumoasa masina , mai ales culoarea
      1 point 6 litre 8 vsigpic

      Comment


      • #4
        Din ce se vede echipare laureate,nu pot sa nu remarc display-ul din bord de culoare neagra...vad ca mai nou asa se pune,si chiar e fain

        Comment


        • #5
          Salutare Manup bine ai venit printre Loganisti.Frumoasa masinuta o culoare placuta si interesanta culoarea la display,recunosc ca n-am mai vazut asa culoare.In rest nu pot sa-ti zic prea multe decat spor la tunarit si la cati mai multi km fara probleme.Bafta.

          Comment


          • #6
            Si culoarea masinii arata bine,ai facut bine ca ai dat 250 euro in plus si ai ales metalizata e mult mai buna decat si mai rezistenta in timp decat cea nemetalizata.

            Comment


            • #7
              frumos foc...sa o stapanesti sanatos si multi multi km fara incidente....
              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • #8
                frumoasa masina.sa o stapanesti sanatos! te asteptam la intalniti daca nu e prea departe...

                Comment


                • #9
                  frumoasa masinuta .dar cu niste folii pe geamuri ar prinde-o nemaipomenit.te astept sa vii sa-i punem folii llumar.salut

                  Comment


                  • #10
                    Folii pe geamuri,niste jante beton un stiker cu LC la parbriz si arata mult mai bine.Binenteles ca dupa posibilitatile financiare asa incet vei face Loganelul dupa gustul tau,dar dupa orice modificare asteptam poze sa ne dam cu pererile.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by dany59ddd View Post
                      ..... sa ne dam cu pererile.
                      Atat stim noi romanii sa ne dam cu parerea si nimic mai mult , e sport national , nu inteleg de ce cand isi pune omul 3 poze cu loganul pe forum trebuie sa ii spuna cineva ce sa faca , poate nu vrea folii si jante.
                      Skypee™

                      Comment


                      • #12
                        Frumos !
                        De unde esti ?
                        La munti Km!
                        http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                        Comment


                        • #13
                          ce modificari ai ...sau ai de gand sa faci? apropo..super culoarea.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • #14
                            Pt skypee,nu l-am obligat sa-si puna folie a fost doar o parere.Daca te uiti la postul lui Sandudeva si el tot de folie i-a scris lui Manup.De aia-i acest forum pt discutii,păreri,opinii si alte cele.

                            Comment


                            • #15
                              frumoasa, bine ai venit, poate ne vedem la o intalnire.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google