My B-74-HDZ [Castigator Campionat Cel Mai Tare Sistem Audio Editia 2010/2011/2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai canto in cateva luni vreau sa-ti dau iar flasuri pe la gloria! Acelasi loc, aceiasi ora, un logan ph2 :>

    Comment


    • sper ca pastrezi numarul cu HDZ, nu?

      Comment


      • b-74-hdz - va dainui in continuare.
        Nu mai pot lua absolut nimic de pe masina, ca asa ar fi multe imbunatatiri... dar asa va ramane ... a fost ... si va fi pe viitor un ph2 1.6 16v macar de asta sunt singur.
        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

        Comment


        • asa tata, parintele :P
          hai ca ai numai cuvinte de bine si incurajari din partea LC in spate, sa te revedem pe strazi
          Life is short...play more!
          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

          Comment


          • Canto ma bucur ca o sa continui pe linia Logan, si bineinteles BENZINAR ! ! ! Ne bucuram ca nu ai fost grav lovit si ai scapat cu bine, si ai avut puterea sa continui intalnirea cu veselie ! ! ! Respect si toate cele bune Tobitza ><! ! !
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • 1.6 16v? Bun, mai dai ceva diferenta?
              Ps: sa te ajute Domnul sa o rezolvi cat mai repede
              sigpic

              Comment


              • asteptam 16v-ul atunci oricum eu il vad primul cand vin la munca

                Comment


                • asteptam 16 v sa fi sanatos aia e principalu
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • Ma bucur ca iti iei 1.6 16 v ...dupa parerea mea e ce-a mai buna alegere pentru logan
                    http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                    Comment


                    • Originally posted by Canto View Post
                      b-74-hdz - va dainui in continuare.
                      Nu mai pot lua absolut nimic de pe masina, ca asa ar fi multe imbunatatiri... dar asa va ramane ... a fost ... si va fi pe viitor un ph2 1.6 16v macar de asta sunt singur.
                      Masina va fii noua sau sh?

                      Comment


                      • nasol momentul dar a fost ...

                        sistemul audio a patit ceva?

                        Comment


                        • a zis ca 99 % e ok
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • masina cred ca va fi sh, voi sti cu siguranta in momentul in care voi avea toti banii.

                            Sistemul audio ... chiar nu are nimic. Statia o indoitura mica dar numai atat si cutia de la subwoofer a rezistat cu brio...
                            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                            Comment


                            • este numa bine ...... bafta

                              Comment


                              • Tablaria e tablarie o inlocuim de fiecare data (eu ar trebui sa stiu ). Bine ca esti tu intreg, si cu buna dispozitie. Sper sa ne vedem in curand, iar de saptamana viitoare dupa ce iese Blacky din service te aduc la intalniri ca sa nu pierzi gustul loganului ))

                                Sper ca ai apucat sa te si relaxezi in zilele astea de concediu si sa te bucuri nitel de cele cateva grade + care au fost pe afara.

                                Insanatosire grabnica si sper sa ne vedem cat mai curand.
                                Super Oferte Accesorii Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google